Не знаеш, за кого голосувати? Перевір свого кандидата через громадський рух «ЧЕСНО»

12 сентября 2018, 20:25

Дуже часто, коли ми стаємо перед вибором нової влади, не знаємо, за кого голосувати. Новітня історія країни навчила, що треба ретельно та сумлінно підходити до цього питання, бо результат наших спільних голосів прямо веде до стану майбутнього життя.

Але на сьогодні інформації по кожному кандидату багато, і вона така різноманітна, що аналізувати її потрібно дуже довго, і це не є легко. Саме з метою надавати виборцям правдиву та повну інформацію для аналізу й об’єктивного вибору кандидатів і з’явився суспільний громадський рух «ЧЕСНО». Також можна дізнатися цікаву інформацію з декларації депутатів — https://declarations.com.ua/declaration/nacp_39377a77-908d-44fe-b2f0-14736da82c04.

Що саме ми пропонуємо нашим читачам?

Електронний ресурс «ЧЕСНО» являє собою створений громадськістю рух, який має за мету розповсюдження прозорої, відкритої та незалежної інформації щодо окремих політичних діячів та партій. Ми розповідаємо громадськості тільки факти. В нас ви зможете також знайти аналітику та прогнози відомих у колі політичних активістів волонтерів та представників різноманітних громадських організацій.

Наші принципи

Наразі ми працюємо тільки за принципами надання правдивої інформації. Нам важливо, щоб суспільство України навчилося критично мислити, мало змогу отримувати інформацію по кожному кандидату перед виборами, а також могло самостійно проводити моніторинг тієї чи іншої партії.

Грунтуючись на демократичних засадах, наш громадський рух також висвітлює різноманітні новини з різних точок зору. Нам дуже важливо, щоб рішення на голосуванні ви приймали самі, і тому інформація, що наводиться в нашому ресурсі, є незалежною. Важливою засадою є також прозорість новин, думок та ситуацій. Ви завжди маєте змогу перевірити інформацію сайту додатково, але ми збираємо все в одному ресурсі саме для того, щоб допомогти вам економити час.

Хто працює в «ЧЕСНО»?

Оскільки ми є громадською організацією, то об΄єднуємо в собі велику кількість представників українських та зарубіжних громадських рухів, але також в нас працює багато волонтерів, людей, які, піклуючись про долю країни, сумлінно збирають перевірену інформацію та публікують її на сторінках сайту.

Чому вам слід читати «ЧЕСНО»?

По-перше, наш ресурс є на сьогодні найбільшим в Україні. Працюючи з 2011 року, ми накопичили велику електронну бібліотеку інформації щодо різних політиків та політичних рухів. В нас ви зможете по прізвищу кандидата дізнатись про його минуле та сучасне життя. А вже отримавши таку інформацію, вирішувати, віддавати свій голос за нього чи ні.

Таким чином, маємо надію, що, познайомившись з нашим ресурсом, у вас ввійде у звичку перевіряти кожну політичну особистість, бо саме громадський контроль веде до главенства права та демократії.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.