Як вибрати стабілізатор напруги 220В для будинку: поради від «Стаб-Експерт»

15 мая 2019, 23:22

який вибрати стабілізатор напруги для будинкуСтабілізатори напруги для будинку – запорука тривалої роботи побутової техніки

На превеликий жаль, сучасні реалії такі, що практично в усіх регіонах України є проблеми з електропостачанням. При цьому електрика сьогодні є в будинку практично кожного українця, а ось її якість залишає бажати кращого, адже досить часто напруга в мережі не відповідає ДСТУ або ж спостерігаються різкі її коливання. У більшості випадків це є наслідком значної зношеності обладнання та електричних мереж, але споживачам від цього не легше і часто їм доводиться самостійно забезпечувати правильне електроживлення.

Досить часто висока напруга виводить з ладу дорогу побутову техніку, ремонтувати яку часто господарям доводиться за свій рахунок, ну або ж роками судитися з постачальником послуг. І перше, і друге – не найкращий варіант. Тим більше, що побутова техніка виходить з ладу не тільки через різкі стрибки напруги, а й у разі тривалого періоду роботи при неномінальних значеннях електронапруги (підвищеній або занадто низької).

Ідеальним вирішенням проблеми в даному випадку є стабілізатори напруги для будинку, які здатні в режимі реального часу підвищувати або знижувати напругу в мережі до номінальних значень, тобто 220 Вольт. Саме тому все частіше багато українців задаються питанням, як вибрати стабілізатор напруги 220В для будинку. Ну що ж, давайте розбиратися разом.

Корисні поради, який вибрати стабілізатор напруги для будинку

Вибираючи стабілізатори напруги для будинку, зверніть увагу на наступні їх характеристики:

  • Кількість фаз. Якщо вдома ви використовуєте побутову техніку, яка працює від 220В, то цілком достатньо буде однофазної моделі стабілізатора напруги Awattom.
  • Потужність. Потрібно попередньо підрахувати сумарну потужність, яку споживає вся використовувана вами побутова техніка. При цьому потужність стабілізатора повинна бути не менше ніж на 20% більше від цієї величини.
  • Робочий діапазон. Перед тим, як вибрати стабілізатор напруги 220В для будинку, потрібно заміряти фактичне значення напруги, щоб зрозуміти, наскільки її повинен буде підвищувати або знижувати пристрій. Виходячи з цього і потрібно буде вибирати підходящу модель.
  • Тип стабілізації. Залежно від використовуваного типу стабілізації прийнято розрізняти релейні, електронні та сервоприводні стабілізатори напруги. На сьогоднішній день найбільш популярний електронний стабілізатор напруги 220В для будинку, вибрати який можна на сайті stab.expert.

Відгуки покупців магазину «Стаб-Експерт»

Після того, як стане зрозуміло, як вибрати стабілізатор напруги 220В для будинку, необхідно не менш відповідально підійти й до вибору магазину для його купівлі.

Як вибрати стабілізатор напруги 220В для будинку: поради від «Стаб-Експерт»

Проаналізувавши відгуки в «мережі» про інтернет-магазин «Стаб-Експерт» стає зрозуміло, що більшість покупців, які зробили своє придбання на цьому онлайн-майданчику, залишилися цілком задоволені. Більшість покупців відзначають високу якість стабілізаторів, професійну роботу продавців та менеджерів «Стаб-Експерт», а також можливість безкоштовної доставки «Новою Поштою» по всій території України.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.