Золоті хрестики з емаллю

30 апреля 2019, 19:53

золоті хрестики з емаллюЗолотий хрестик з емаллю – дорогоцінна оригінальність

Різноманітні прикраси використовувалися людиною з давніх часів. Найчастіше з їх допомогою демонструвався певний статус або ж соціальне становище людини. Це ж можна сказати і про сучасні ювелірні прикраси, однак все частіше їх використовують в повсякденному житті, адже вартість багатьох з них цілком доступна для середньостатистичного жителя нашої країни. Також варто відзначити, що матеріали, використовувані для виготовлення ювелірних прикрас, постійно змінюються, не кажучи вже про їх дизайн і зовнішній вигляд.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються ювелірні вироби, виготовлені з золота. Адже, незважаючи на те, що це дорогоцінний матеріал, прикраси з нього відрізняються цілком демократичною вартістю. Звісно ж, наприклад, жіночі золоті кулони з діамантами, представлені на сайті https://silverland.com.ua/zolotye-kulony-podvesy-s-brilliantami/, будуть коштувати досить дорого, але завжди є альтернатива – більш дешеві види підвісок на ланцюжок.

При цьому золоті прикраси можуть бути абсолютно різноманітними: кільця, сережки, ланцюжки, браслети, підвіски, брошки, кулони і, звичайно ж, хрестики. Саме золоті хрестики користуються величезною популярністю, так як вважаються не тільки ювелірною прикрасою, але ще і релігійним символом православних віруючих, а також оберегом.

Різноманітність подібних прикрас дійсно вражає, але останнім часом особливою популярністю користуються золоті хрестики з емаллю, які виглядають досить ефектно. При цьому варто відзначити, що емаль для прикрас використовувалася ще за часів Київської Русі, однак з того часу її склад і технологія нанесення неодноразово змінювалися і удосконалювалися. Як результат, сьогодні золотий хрестик з емаллю може мати абсолютно різноманітні кольори і відтінки, хоча найбільш популярними є чорний і білий.

Як виготовляють золоті хрестики з емаллю

Насамперед варто відзначити, що золоті хрестики з емаллю можуть бути виготовлені «холодним» або «гарячим» способом.

Як наносять ювелірну емаль на золоті хрестики:

  • Гаряча емаль – це більш дорогий і якісний спосіб. Перед нанесенням емаль у вигляді порошку наносять на ювелірну прикрасу, яку нагрівають до 700 градусів. В результаті золоті хрестики з емаллю виглядають так, як ніби вони покриті скляною плівкою.
  • Холодна емаль – дешевший, але менш якісний спосіб. По суті, це склопластик, нанести який можна навіть без нагрівання до високих температур в домашніх умовах.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.