Жіночі золоті підвіски на ланцюжок

02 февраля 2019, 20:52

золоті підвіскиЗолоті підвіски – родом із давнини

Жінки в усі віки намагалися прикрасити себе і надати інтересу власному образу, а особливо активно це проявилося в носінні прикрас із золота. Пізніше стали користуватися популярністю жіночі золоті підвіски на ланцюжок, які мають унікальний дизайн.

Але такого типу прикраси з'явилися ще на початку історії людства, коли первісні люди створювали їх з метою наочно продемонструвати свою належність до певного роду. Крім того, підвіски оберігали володаря від зовнішнього негативу. В даний час також деякі золоті підвіски несуть в собі деяку інформацію, тому при виборі їх потрібно врахувати і це.

Різновиди золотих підвісок

Як відомо, підвіски із золота бувають самих різних форм, розмірів і відрізняються різноманіттям дизайну, в чому можна наочно переконатися на сайті eurogold.ua.

До основних видів підвісок можна віднести наступні:

  • Декоративні – включають зазвичай овальні, круглі, подовжені підвіски, а також можуть мати форму серця, зображати тварину і так далі.
  • Медальйони, призначені для зберігання пам'ятних речей, які в даний час представлені плоскими кулонами з рельєфним малюнком.
  • Амулети, що підкреслюють ту чи іншу культуру чи вірування людини, включають, як варіант, ювелірні прикраси зі знаками Зодіаку, у вигляді хрестів, монет і іншу символіку.
  • Кулони-годинник – мають вишукане виконання у вінтажному або старовинному стилі, які напевне сподобаються справжнім поціновичам мистецтва.
  • Для закоханих – здатні відобразити справжні наміри по відношенню до своєї другої половинки.

Цікаві дизайнерські рішення золотих підвісок

Купуючи підвіску з золота в подарунок, необхідно враховувати вік, рід діяльності і захоплення людини. Для ділового стилю доречні будуть стримані по виконанню прикраси в класичному дизайні. В такому випадку підійде геометрична форма без дорогоцінних вкраплень, а від великих і яскравих ювелірних прикрас краще відмовитися.

Близька подруга буде рада підвісці в формі милої тваринки зі вставками з дорогоцінних каменів. Мама, тітка або бабуся добре поставляться до красивого аксесуару, який буде зображувати іконки, як символ православної віри. Але не тільки жінки можуть отримувати в дар підвіски, адже чоловіки теж можуть прикрасити ланцюжок знаком Зодіаку або символом Фен-Шуя, що буде в подальшому притягувати удачу.

Таким чином, золота підвіска досить універсальна, тому як чудово підіцде практично для будь-якого гардероба, до того ж її можна носити не тільки на вечірки, але й в повсякденності це буде доречно.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.