Захисне екіпірування робить гру в хокей безпечною
Якщо ви твердо вирішили, що ваше чадо буде займатися саме хокеєм, то настав час розумно вибрати відповідну форму і аксесуари. Вибір хокейного спорядження в цьому значному різноманітті, здається на перший погляд важким, але насправді не все так страшно. Навіть якщо після прочитання статей у вас не склалося чітке уявлення про те, що вашій дитині найкраще підійде, на допомогу прийдуть продавці-консультанти і тренер вашої дитини.
Екіпірування – це надійний захист гравця в хокей, навіть початківця. Тому пропонуємо разом розібратися, як вибрати хокейне спорядження, наприклад на сайті Eurosport.
Основні види захисного хокейного екіпірування
Хокейний шолом
Цілісність екіпірування неможливе без використання хокейної каски (шолома). Тому що вона пом'якшить удари голови об шайбу і ключки, об опору воріт і загородження. Шолом – засіб номер один в складі захисної амуніції.
В ідеалі шолом ні зісковзує та не стаскає голову спортсмена. Передня кромка каски повинна бути піднята над бровами на 1,5-2,5 см, а обриси голови повинні підходити під внутрішні розміри. Найнадійніший підхід – приміряти декілька касок і вибрати найбільш комфортну для майбутнього гравця.
Панцир
Нагрудник (панцир) захищає від ударів плечі, груди та хребці. Його фіксація виконується з бічних торців грудної клітини, а також на передпліччях. У нормі захисний шар на плечовій частині панцира досягає налікотника, а протектор спини доходить до верхньої смуги шорт. Підбираючи хокейний нагрудник, приділіть увагу відстані від панцира до шорт / налікотників, позбавленому захисту. Це єдиний спосіб простежити за захистом дитини під час гри.
Захисні шорти для гри в хокей
Хокейні труси або шорти містять елементи захисту стегон, куприка і області нирок. Довжина шорт – основна характеристика, адже щитки повинні перекриватися шортами. А ось при ширині шорт, дещо більшій, ніж талія, вони підв'язуються тугіше, або застосовуються підтяжки.
Налікотники
У момент падіння налікотники оберігають лікті від пошкоджень. Фактично налікотник перекриває область між рукавичкою і панциром, а з нижнього боку виходить нахлест з манжетою.
Щитки
Захисні щитки оберігають гомілки і колінну чашечку від травмування, ударів шайбами, а також ран, випадково нанесених вістрями ковзанів та іншого. Щоб зрозуміти, як підібрати хокейні щитки, потрібно з'ясувати, як правильно вони повинні фіксуватися на нозі.
Щитки, як правило, однаково широкі по всій висоті, або звужені в нижній частині. Низ широкого щитка закриває верхню частину на ковзані – цей варіант вважається поліпшеним захистом в порівнянні з завужені щитком. У звужених моделей язички ковзанів виходять назовні, закриваючи щитки і штани у верхній частині. Якому аксесуару віддати перевагу – широкому або звуженому – вирішує сам хокеїст.
Хокейні рукавички
Рукавички – це засіб захисту рук. Вони захищають зап'ястя, кисть та пальці. Рукавички мають щільно надягатися на руку, а манжета заходити за налікотники. В ідеалі, руху рук нічого не заважає, а володіння ключкою зберігається, тому що долоня рукавичок зазвичай виготовляється з м'яких та зносостійких матеріалів.
Комментарии