Все про перехід до нового постачальника газу в Україні

02 апреля 2022, 14:23

Не дивлячись на те, що ринок газу для побутових споживачів «блакитного палива» відкритий вже давно, ще далеко не всі українці змінили постачальника. Це пов’язано з низкою побоювань і бажанням залишити все так «як раніше». Пропонуємо розвіяти популярні міфи про зміну постачальника та все ж зробити цей важливий крок до заощадження коштів на найдорожчому ресурсі в Україні.

ТОП-5 міфів про зміну постачальника газу

Зазвичай українці бояться наступних небажаних наслідків переходу:

  1. При зміні постачальника відключать газопостачання. Всі постачальники газу (Київ) вже давно отримали вказівки щодо переведення абонентів без відключення газопостачання. Нова компанія повідомить вам з якого числа на календарі ви будете отримувати газ за її тарифами, а перехід відбувається автоматично – жодних відключень.
  2. У перехідний період потрібно буде платити одразу двом компаніям. У період шести тижнів ви отримаєте кінцевий рахунок від старого постачальника. У ньому буде сума лише за спожитий газ до дати переходу. Здійснити оплату потрібно у 10-денний термін.
  3. Це дуже важко – розірвати старий договір, підписати новий. А ось і ні. Вам потрібно лише заповнити заяву у новій компанії (онлайн чи у відділенні) та надати такі документи: паспорт, ІНН та підтвердження права власності на житло. До старої компанії вам не потрібно надсилати ніяких заяв, документів чи рахунків – лише сплатити кінцевий рахунок з пункту вище.
  4. Буде складно передавати показання лічильника. Раніше показання лічильника передавали хто як вмів: молодь намагалася робити це онлайн, а пенсіонери дзвонили до газової компанії чи чекали контролера. З підключенням до нової компанії усі засоби передачі показників стають зручнішими, навіть для пенсіонерів. Якщо ви оберете новим постачальником «Київобл Газзбут» («Твій Газзбут»), ви зможете передавати показники на сайті в особистому кабінеті, у додатку мобільного телефону, за допомогою бота в Telegram чи Viber, за телефоном та навіть як раніше – в одному з відділень компанії «Твій Газзбут».
  5. Нічого не зміниться – як платили, так і будемо платити. Звісно, ціну на газ регулює держава. А от у який спосіб розраховуватись відтепер ви обираєте самі. У «Твій Газзбут» є вигідні тарифи: можна платити не лише за фактом спожитого ресурсу, а й у нові способи: узимку за літньою ціною, рівними платежами усі 12 місяців року, у розстрочку та ін.

Коли всі міфи розвіяні, ви можете спокійно переходити до нового постачальника та заощаджувати на газі вже сьогодні.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.