Вологість в квартирі

23 сентября 2020, 22:41

Навіть якщо ви фанат тропічного клімату і не уявляєте своє життя без хамама або римської бані, то насолоджуватися такими кліматичними умовами у себе в квартирі або приватному будинку вам навряд чи вдасться.

Висока вологість в квартирі не може бути нормою, коли мова йде про домашнє мікрокліматі. Адже неминучими супутниками цього процесу стають такі явища як — псування меблів, шпалер, оздоблення меблів, запотівання вікон, дзеркал, поява грибка і цвілі. Не варто запувати і про небезпечні для вашого здоров'я наслідки, адже саме від збалансованого вмісту води в повітряних масах залежить наше самопочуття і стан нашої респіраторної системи.

Якщо ж у вашому будинку або квартирі присутні об'ємні джерела води, такі як басейн або сауна, то без осушувача повітря вам не обійтися. Але також існує проблема-антагоніст, яка може принести чимало неприємностей. Йдеться про надмірно сухе повітря, але це явище найчастіше сезонне і проходить з закінченням опалювального сезону.

Отже, якщо ви зіткнулися з високим вмістом води в повітряних масах, то, швидше за все, в першу чергу запитайте у Google, що вам тепер робити. Отримавши загальну інформацію про те, що вам потрібен осушувач і ознайомившись з приблизними цінами, ви почнете шукати форуми, на яких люди діляться своїм досвідом щодо придбаного обладнання. Але проблема в тому, що одна модель осушувача може мати як позитивні, так і негативні відгуки, або відгук написано постачальником обладнання.

Що ж робити в такому випадку?

Дуже важливо знайти профільну кліматичну компанію, яка не тільки відповість на всі виниклі питання, але і ознайомившись з інформацією по вашому приміщенню і провівши необхідні виміри, зможе підібрати потрібний пристрій, який би відповідав вимогам та вписався в заданий бюджет.

Вам обов'язково повинні дати гарантію, за допомогою якої, якщо прилад вам не підійде, ви зможете його без проблем повернути. Це має велике значення, адже дуже часто, знайшовши найнижчу ціну в інтернеті, покупці потім просто не можуть повернути гроші. Тому дуже важлива репутація продавця подібного обладнання.

Що ж стосується основних параметрів, на які варто звернути увагу — це потужність і швидкість роботи пристрою, повітрообмін, гучність, розмір резервуара. Чим більше потужність і показники повітрообміну, тим з більшої кількості повітря прилад зможе видалити вологу.

Розмір резервуара також має значення, адже він може бути як на два, так і десять літрів. Чим більше ця ємність, тим рідше вам доведеться зливати воду, що там накопичилася.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.