Виробники металопрокату України

17 сентября 2019, 16:11

виробники металопрокату УкраїниМеталургія – базова галузь промисловості України

Металургійна галузь є однією з основних виробничих і експортних сфер України. На поточний момент країна займає 13 позицію в світовому рейтингу виробництва сталі. Сталевий прокат, виготовлений в Україні, активно використовується при зведенні інженерних споруд, бурових платформ, мостів і навіть хмарочосів по всьому світу.

Такий успіх вітчизняної металургії є можливим зокрема завдяки обладнанню, що виготовляється на ДП «Завод «Електроважмаш». Детальніше про завод «Електроважмаш» та його роботу можна дізнатися на сайті https://ukurier.gov.ua/uk/articles/konkuruyemo-na-rivnih/.

Найбільші металургійні підприємства України

ТОП-5 виробників металопрокату України:

  • «Азовсталь». Металургійний комбінат «Азовсталь» виробляє широкий асортимент металопродукції, включаючи сляби, залізничні рейки і кріплення, фасонний і сортовий металопрокат, товсті сталеві листи, продукцію зі шлаку. На підприємстві активно використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє за рік випускати понад 4,4 млн тон прокату.
  • «ММК ім. Ілліча». Маріупольський металургійний комбінат входить до складу міжнародного холдингу «Метінвест». Підприємство виробляє прокатну продукцію, труби різного призначення, в тому числі товсті листи для виробництва магістрального трубопроводу, суднову листову сталь, оцинкований сталевий лист і смуги. Продукція підприємства сертифікована світовими центрами і за обсягами виробництва комбінат посідає перше місце в рейтингу виробників холоднокатаного оцинкованого прокату.
  • «АрселорМіттал Кривий Ріг». Одне з найбільших підприємств металургійного комплексу України крім великих масштабів має можливість повного металургійного циклу, включаючи коксохімічне, гірничо-збагачувальне, шахто-рудне, аглодоменне, сталеплавильне і прокатне виробництво. Основна спеціалізація підприємства – виготовлення арматурної сталі і низьколегованого прокату, а також виробництво коксу, сталі, чавуну, шлаку, агломерату, фасонного і сортового прокату. Завдяки відмінним якісним характеристикам прокат цього виробництва використовується по всьому світу.
  • Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського. Підприємство виробляє періодичний прокат для машинобудівної галузі. Продукцію заводу використовують для виробництва передніх осей автомобіля, безшийкових рейок для трамваїв, періодичних профілів для вагонобудування. В асортименті товарної продукції металургійного заводу крім спецпрофілів присутні фасонний і сортовий прокат, гарячекатаний прокат, рейкові вироби.
  • Металургійний комбінат «Запоріжсталь». На Запорізькому металургійному комбінаті виробляється жерсть, сталева стрічка, рулони і листи холодного і гарячого прокату з нержавіючої, легованої, низьколегованої, вуглецевої сталі. Продукція підприємства користується популярністю у виробників електрозварювальних труб, машинобудівних підприємств, виробників побутової техніки і металосервісних компаній. Багато товарних найменуваннь комбінату відправляються на експорт і активно використовуються на виробництвах по всьому світу.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.