Виробництво вібропресованої продукції

13 мая 2021, 21:33

При всьому різноманітті матеріалів покриття території, садових доріжок, алей, в приватному секторі найбільш затребуваною залишається бруківка. Нею вимощують присадибні ділянки, під'їзні доріжки та зони відпочинку. Тому при виборі мощення звертають увагу на експлуатаційні характеристики, адже від цього залежить наскільки довго воно прослужить.

Існує два способи виготовлення бруківки: вібролиття та вібропресування. Підприємство www.krasnebruk.com.ua — яскравий приклад якості та довговічності вібропресованої продукції. Тут склад бетону для виготовлення бруківки контролюється спеціально призначеною службою, яка слідкує за якістю використовуваних матеріалів. Виготовлена цим способом, бруківка має переваги перед вібролитою, адже завдяки автоматизованій технології в результаті отримують елементи мощення, що мають значні показники міцності та зносостійкості. Вібропресована бруківка міцна завдяки щебеню в своєму складі, цей компонент відповідає за витривалість та довговічність виробу. Також невелика кількість води, яку застосовують у виробництві сприяє тому, що пори розрізнені та закриті, ззовні в них не потрапляє вода, як у випадку із вібролиттям, при виготовленні якої, використовують більше води, а це значно знижує якість її експлуатаційних характеристик.

Що таке вібропресування?

На першому етапі виробництва суміш, що складається з цементу, піску та додаткових пластифікаторів, завантажується в спеціальний піддон — прес-форму. Технологія вібропресування, що застосовується на підприємстві https://krasnebruk.com.ua/about-us/, передбачає ущільнення елементів одразу двома способами: під дією вібрації та тиску пуансону. Завдяки цьому щільність готового виробу підвищується в рази. Важливим є правильний підбір водно-цементного співвідношення при будь-якому способі виробництва. Однак в разі вібропресування цей нюанс практично виключений, адже процес виробництва автоматизований: бетонозмішувач обладнаний датчиками вологості, а дозування витрати води регулюється гігрометром.

Спеціальна апаратура, обладнана датчиками, що контролюють тривалість процесу, таким чином регулюючи висоту всіх виробів. Далі відбувається надання виробам форми та передача їх в спеціальні камери, де, при правильно підібраних показниках температури та вологості, бруківка досягає необхідної міцності. Високоякісний гранульований пігмент допомагає зробити колір бруківки насиченим та стійким до вигорання. Особливість технології виробництва забезпечує шерхувату поверхню, що сприяє протиковзаючим властивостям, що особливо знадобиться в зимову пору року та дає зчеплення з колесами авто.

Ретельно підібрані матеріали дрібнозернистих та крупнозернистих наповнювачів: пісок та щебінь різних фракцій та витримані пропорції забезпечують щільне утрамбовування та поступове пошарове заповнення бетонною сумішшю. Виготовлена таким чином, бруківка, має високі показники по стиску, морозостійкості та низький показник вологопоглинання.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.