Види дверних замків

04 июля 2019, 01:08

дверні замкиНі для кого не таємниця, що якісні дверні замки виступають головним і надійним гарантом від проникнення в приміщення небажаних «гостей». Саме тому ми пропонуємо розглянути їх основні різновиди.

Електронні замки

Електронні дверні замки є новинкою на сучасному ринку запірних механізмів. Це особливий різновид дверних замків, що припускає закривання і відкривання за рахунок дії струму. Вони  можуть служити доповненням до основних замків. Управляти електронною системою можна навіть з мобільного пристрою.

Зустрічаються також і електромеханічні замки. Вони припускають дію механічного ригеля разом з соленоїдом, що відрізняється слабкою потужністю.

Сувальдні дверні замки

Такий тип механізму часто встановлюють для захисту сейфів, тому нерідко можна зустріти назву «сейфові». Елементи замку, що відрізняються своєю стійкістю до підвищених температур, в дверний системі навіть при пожежі продовжують виконувати своє основне призначення.

До переваг сувальдного замку можна віднести наступні:

  • високий ступінь секретності;
  • складний захисний механізм;
  • підвищена стійкість в непередбачених умовах.

Серед недоліків виділяють: великий розмір ключа, при втраті якого зазвичай доводиться змінювати увесь замок.

Циліндрові замки

Циліндрові дверні замки, представлені тут, вважаються одними з найпоширеніших на ринку, а підвищений попит на них обумовлений тим, що до них практично нереально підібрати відмичку, а розміри ключа мають досить компактні розміри.

Кодові замки на двері

Дані пристрої не передбачають наявності ключа, а працюють за рахунок кодової системи. Згодом кнопки стираються, тим самим підвищуючи ймовірність підбору коду та несанкціонованого проникнення всередину приміщення.

Як вибрати дверний замок

Маючи уявлення про основні види дверних замків, можна виділити кілька правил, якими варто керуватися при виборі:

  1. Варто одночасно використовувати замки, що відрізняються за своїм робочим механізмом.
  2. Матеріал. Чавунні і сталеві замки відрізняються надійністю і міцністю. Алюмінієві –  дуже м'які, а силумін легко піддається зовнішньому впливу.
  3. Захист від проникнення. Кожному замку притаманний свій рівень захисту. Перші два рівні не відрізняються високою надійністю, третій і четвертий мають більш високу ціну, однак, вона виправдовується якістю.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.