Вибір сучасних автонавантажувачів для оренди

03 октября 2019, 14:22

В останні роки послуга оренди вилкового навантажувача користується попитом на багатьох вітчизняних підприємствах, де їх задіюють для виконання різних видів підйомно-транспортних робіт:

  • розвантаження і завантаження транспортних засобів, контейнерів;
  • переміщення всілякої продукції як по відкритій території, так і всередині виробничих приміщень, складів;
  • штабелювання (укладання) виробів, у тому числі і на висотні стелажі.

Виробництвом автонавантажувачів займається кілька десятків заводів у світі. При цьому кращими вважаються машини, котрі випускаються під брендами Toyota, Still, BT, Jungheinrich і деякими іншими. Звичайно, така спецтехніка від японських і західноєвропейських компаній дещо дорожче аналогічної продукції, що випускається у Китаї, зате вона відрізняється високою якістю й особливою надійністю.

Виробники випускають сотні модифікацій навантажувачів, оснащених як двигунами внутрішнього згоряння (в якості палива на різних типах може використовуватися бензин, солярка, газ), так і електродвигунами, котрі працюють від акумуляторних батарей. Кожен тип двигунів має свої переваги і певні недоліки. Зокрема, навантажувачі з дизельними двигунами відрізняються підвищеною потужністю та продуктивністю, нормально працюють на вулиці і у спеку, і у сильний мороз, зате їх заборонено експлуатувати у закритих приміщеннях через сильно забруднені вихлопні гази, що виділяються у процесі роботи.

Бензинові двигуни багато у чому схожі з дизельними аналогами, проте вони зазвичай менш потужні і продуктивні, ніж останні. Однак їх можна використовувати не тільки на вулиці, але і в спорудах, за умови, що там високі стелі та працює витяжна вентиляція. У газових двигунів вихлопи ще менше забруднені, ніж у бензинових аналогів, але все одно їх робота допускається тільки у приміщеннях із високими стелями і при працюючій вентиляції.

Найбільш екологічно чистими є навантажувачі з електродвигунами. Тільки їх дозволено використовувати для роботи з продовольством, ліками, дитячими товарами тощо. Працювати вони можуть і на вулиці, і в будь-яких будівлях (навіть невентильованих). Основні недоліки електронавантажувачів — вони, як правило, трохи дорожче аналогічних машин з ДВЗ, і заряду їх батареї вистачає на кілька годин роботи (максимум — на робочу зміну). У разі двозмінної або цілодобової роботи треба мати у запасі додаткові акумуляторні батареї.

Також при виборі автонавантажувача вилкового для оренди потрібно врахувати його техніко-експлуатаційні параметри та деякі інші фактори:

  • технічний стан машини;
  • граничну висоту підйому і вантажопідйомність;
  • потужність;
  • габаритні розміри і радіус розвороту;
  • комплектацію та можливість установки додаткових навісних пристосувань;
  • розцінки на оренду навантажувача;
  • можливі знижки й акційні пропозиції компанії-орендодавця.
Вибір сучасних автонавантажувачів для оренди

Більш детально про умови оренди автонавантажувачів усіх типів можна дізнатися на сайті компанії «Денал Груп» — https://denal.com.ua

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.