Вибір книгарні є: топ-3 книжки про людську поведінку

10 октября 2019, 22:59

Стосунки між чоловіками і жінками в усі часи були складними і незрозумілими. Саме тому ми склали топ книг про відносини, які допоможуть і навчать розуміти один одного.

Книги з психології стосунків

Вибір книгарні є: топ-3 книжки про людську поведінкуКниги з психології чоловіків не так легко знайти. Але ми знаємо одну із таких книг. Це «Чому ми кохаємо. Природа й хімія романтичних почуттів» Гелен Фішер. Антрополог зі світовим іменем розповість про вплив кохання на психіку, його «алгоритми» та вплив наших стосунків на життя. У книзі пояснюється психологія чоловіків та жінок і їх ставлення до кохання. Гелен розповідає не лише про стосунки між чоловіками та жінками, а й відчуття закоханості у тварин.

Авторка розкриває таємниці еволюції кохання і як сприймає закоханий мозок світ. Гелен Фішер зі своїм тридцятирічним стажем дослідження людської поведінки легко пояснює, що таке кохання з першого погляду, чому ми хочемо буди поруч з коханою людиною і чому так трапляється, що люди котрі мають симпатію один до одного, доволі часто ненавидять своїх партнерів, а також досліджує як шлюб впливає на нашу підсвідомість.

Вибір книгарні є: топ-3 книжки про людську поведінку«Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса – це одна із книжок про саморозвиток стосунків. Ця книжка не посібник, а відверта розповідь про кризи автора. Ніл Штраус відповідає на питання, які турбують багатьох людей: чи потрібно бути вірним одній людині все життя, що притягує нас один до одного та чи можна вберегти романтику протягом багатьох років.

Автор задля пояснення цих питань відвідував клініки, які лікують від сексуальної залежності, побував в гаремах та наукових лабораторіях. Штраус, спираючись на всі свої дослідження, змінює погляд на кохання, секс та ставлення до стосунків.

Досвід людини, яка нічого не приховує і який є що розказати про стосунки — ця книжка очікує на вас!

Вибір книгарні є: топ-3 книжки про людську поведінкуЩе одна книга для мотивації у відносинах, яка розкриває жінкам усі таємниці чоловіків від Барбари де Анджеліс — «Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка». Визнана експертка з питань відносин та відома психологиня пояснює психологію кохання та стосунків з протилежною статтю.

Психологія жінки, відносини і книга — це знову ж таки “Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка”). У книжці є практичні вправи, як варто робити і чого треба уникати у спілкуванні з чоловіками. Дослідниця нестандартно пояснює психологію чоловіків, їх ставлення до сексу, про яке вони ніколи не скажуть, а також розповідає про таємниці чоловіків та найбільші помилки жінок у спілкуванні з чоловіками. Барбара також дає підказки, як розпізнати людину, котра заважає бути вам щасливою та як партнер відноситься до ваших з ним стосунків.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.