Український квітковий салон преміум-класу "Камелія"

18 мая 2021, 12:33

Забезпечення попиту клієнтів квітковою продукцією — одна з найприємніших галузей послуг для населення. Дуже важливо, щоб продукція була відмінної якості, а обслуговування клієнтів відбувалося на найвищому рівні.

Послуги преміум-класу пропонує своїм покупцям квітковий магазин “Камелія” https://shop.camellia.ua/ua:

  • Майже у кожному районі Києва розташовані магазини нашої компанії, що дуже зручно для покупців. Консультанти допоможуть вибрати квіти, а професійні флористи створять з них композицію до будь-якої події. За вашим бажанням букет може бути оздоблений різноманітними святковими аксесуарами. У нас ви зможете придбати подарунок і додати його до поздоровлення.

  • Дуже зручний сервіс замовлення квітів по інтернету. Каталог на сайті нашого інтернет-магазину пропонує безліч варіантів композицій. В один клік можна придбати букет та сплатити за нього за допомогою платіжної картки.

  • Покупець може самостійно забрати свою покупку — пункт самовивозу інтернет-магазину працює щоденно, або замовити кур'єрську доставку.

  • Передбачена доставка за будь-якою адресою у місті. Вона працює без вихідних і виконується менш ніж за 3 години. Приємно буде отримати квіти від доброзичливого кур'єра. До того ж замовлення на суму понад 1500 грн привезуть вам безкоштовно.

  • Спецпропозиції, акції, передзамовлення — додаткові зручні умови для клієнтів;

  • Широкий вибір кімнатних рослин пропонує покупцям магазин “Камелія”.

Комплекс різноманітних послуг високої якості задовольнить будь-які побажання та вимоги клієнтів.

Український квітковий салон преміум-класу "Камелія"

Власне квіткове виробництво та його переваги

Підприємство по вирощуванню квітів “Камелія” працює 26 років та має 11 га власного виробництва поблизу Києва. Троянди та тюльпани, пеларгонії та азалії дбайливо вирощують у теплицях.

Вітчизняне виробництво має переваги:

  • продукція від виробника має помірну ціну;

  • невелика відстань від міста гарантує швидку доставку українських квітів до магазинів мережі “Камелія”;

  • правильне транспортування не шкодить якості квітів;

  • магазини нашої мережі забезпечують належне зберігання рослин.

За номерами, вказаними на сайті, можна поспілкуватися з нашими консультантами та отримати вичерпну інформацію стосовно наявності квітів та замовити необхідну вам послугу по телефону.

Робота з клієнтами

Надаємо перевагу збереженню високого рівня якості обслуговування та одночасно доступності наших послуг. Кожен з клієнтів є для нас vip-клієнтом і заслуговує на послуги преміум-класу.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.