ТОП-4 причини для використання паливних карт в Україні

16 марта 2020, 00:54

що таке паливні картиПаливні карти – зручно та вигідно

Більшість більш-менш великих мереж заправних станцій в Україні пропонують своїм клієнтам оформити паливну карту. На додаток до неї пропонується певна програма лояльності, яка містить пропозиції, які покликані встановити з клієнтом тривалі партнерські відносини. Сьогодні ми спробуємо розібратися, які ж переваги надають паливні карти.

Паливна карта є для заправної мережі платіжним засобом – еквівалент грошей, якими оплачується придбання палива. За своїми функціональними можливостями вона аналогічна банківській картці (з урахуванням специфіки використання), може виготовлятися з магнітною стрічкою або чіпом, і має кілька ступенів захисту. Власник може встановити на паливну карту пароль, і в разі втрати або крадіжки має можливість її заблокувати.

До комфорту легко звикаєш, тому водії, які користуються для заправки автомобіля паливною карткою, вже не погодяться розлучитися з нею. Вона створює зручність під час поїздки, так як не потрібно мати запас готівкових коштів для купівлі палива в дорозі. Також паливні картки вигідно мати, оскільки вони дають можливість купувати паливо за стабільними цінами і користуватися накопичувальною системою знижок.

ТОП-4 причини для використання паливних карт в Україні

Переваги та недоліки паливних карт

Паливні картки відкривають перед водієм багато переваг, серед яких можна виділити чотири основні:

  • Оплата палива за безготівковим розрахунком. Користуючись паливною карткою можна не турбуватися про те, щоб в гаманці залишалися гроші на чергову заправку бака пальним. Якщо баланс поповнено на достатню кількість літрів пального, комфортну подорож забезпечено на тривалий час.
  • Паливо в кредит. Власникам паливних карт для юридичних осіб така послуга надається після запиту до адміністрації АЗС. При цьому, оплачуючи заправку автівки готівкою, на таку послугу розраховувати не варто.
  • Безпека. Провести заправку з корпоративної паливної карти може тільки її власнику, оскільки для здійснення транзакції потрібно ввести код і пароль. При втраті паливної карти вона блокується протягом декількох хвилин;
  • Економія. Оплативши певну кількість палива, протягом встановленого часу можна не турбуватися про підвищення його вартості. Поки не буде вичерпаний резерв на карті, на всіх АЗС пальне буде відпускається по вже сплаченій вартості.

Недоліки паливних карт

Недоліком всіх паливних карт є прив'язка до єдиної мережі АЗС, якщо тільки це не паливна карта від компанії БРСМ, детальніше про яку можна дізнатися на сайті brsm-nafta.com. У випадках, коли компанія не має в своєму розпорядженні достатню кількість автозаправок, це є дійсно суттєвим мінусом. Якщо ж заправні станції потрібного оператора розташовуються на всьому шляху проходження автомобіля, цей недолік в розрахунок можна не брати.

ТОП-4 причини для використання паливних карт в Україні

Наступний мінус – це необхідність замовити і оформити паливну карту. Дійсно, деякий час потрібно витратити, але це потрібно буде зробити лише один раз. Далі баланс карти поповнюється через термінал без звернення до адміністрації компанії.

Деякі водії, заїхавши на АЗС в черговий раз залити паливом бак, виявляють, що на балансі паливної карти немає коштів, тому що він просто не поповнений. Щоб не стати заручником власної забудькуватості, слід перевіряти залишок на рахунку і регулярно поповнювати його.

Якщо Ви користувалися паливними картами, поділіться своїм досвідом в коментарях!

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.