Світловідбиваючі браслети

19 мая 2021, 23:31

Світловідбиваючий браслетСвітловідбиваючі браслети – ваша безпека на дорозі

Неосвітлені узбіччя доріг – одне з найнебезпечніших місць для пішоходів, саме в таких умовах найчастіше відбуваються ДТП. Вперше рішення цієї проблеми було запропоновано в 1964 році в Шотландії – робочі дорожніх служб, що працюють на узбіччях, в якості експерименту отримали яскравий сигнальний одяг з флуоресцентними помаранчевими вставками. Статистика показала, що травматизм робітників, які використовували такий одяг, різко скоротився, тому вже до 1970-х роках в Європі таки сигнальний одяг став нормою для дорожніх служб, поліції і т.ін.

Вже ближче до наших днів для позначення пішоходів на дорозі почали використовувати світловідбиваючі браслети, які мають досить високу ефективність та допомагають берегти людські життя.

Світловідбиваючі браслети – аксесуари, що забезпечують видимість пішохода в темний час доби в світлі фар. Браслети в разі потреби можуть одягатися на зап'ясток руки, передпліччя або гомілку (залежить від типу і конструкції), і так само швидко зніматися. Браслети зручні, не вимагають застосування спеціальної сигнальної одягу, і доступні за низькими цінами.

Світловідбиваючі браслети

Браслети світловідбиваючі рекомендується застосовувати:

  • школярам;
  • пішоходам, вимушеним пересуватися по неосвітленим узбіччях доріг;
  • велосипедистам;
  • пішим туристам, велотуристам і т.ін.

Простий, недорогий і зручний світловідбиваючий браслет знижує ризики при русі по дорогах, і дозволяє з мінімальними витратами виконувати вимоги Правил дорожнього руху.

Види світловідбиваючих браслетів

Сьогодні ринок пропонує кілька типів світловідбиваючих браслетів, що відрізняються за своїм призначенням, розміром і зовнішним виглядом.

Світловідбиваючі браслети

За призначенням світловідбиваючі браслети бувають двох основних видів:

  1. Для носіння на зап'ясті руки або щиколотки.
  2. Для носіння на передпліччі.

Браслети відрізняються розміром і конструкцією: браслети для рук менше і не мають ніяких спеціальних засобів фіксації (самофіксуються). Світловідбиваючі браслети для передпліччя мають збільшені розміри та часто оснащуються пластикової застібкою для кращої фіксації.

По довжині браслети можуть бути різними, однак їх ширина стандартизована і становить 30-32 мм. Це найбільш зручний формат для застосування, і такі браслети забезпечують світловий потік, що відбивається, досить високої інтенсивності.

Оформлення у браслетів дуже різноманітне. Сучасні технології дозволяють виготовляти світловідбиваючі браслети в різному кольоровому оформленні: однотонні (жовті, червоні, помаранчеві, зелені, сині, сірі, білі і інші) або з повнокольоровим друком. Великі браслети на передпліччя зазвичай мають стандартний жовтий колір.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.