Світлодіодні світильники — пріоритетний напрямок виробництва

09 октября 2019, 17:10

В останні роки пріоритетним напрямком діяльності компанії ЛайтПром є випуск LED-світильників внутрішнього і зовнішнього використання, які в даний час є найбільш енергоефективними, технологічними рішеннями в області светототехники. Незважаючи на те, що світлодіодне освітлення на сучасному ринку з'явилося порівняно недавно, його частка зростає високими темпами і зберігає хороший потенціал для подальшого зростання.

Світлодіодні світильники - пріоритетний напрямок виробництва

Пропозиція компанії ЛайтПром

Пройшовши за посиланням https://lightprom.com.ua/, ви зможете більш докладніше ознайомитися з пропозицією компанії ЛайтПром.

У каталозі підприємства представлені енергозберігаючі (LED) світильники внутрішнього і зовнішнього освітлення для різних областей застосування. Зокрема:

  • промислове led освітлення,

  • спортивне led освітлення,

  • вуличне led освітлення,

  • led освітлення для АЗС.

Переваги світлодіодного освітлення

В останні роки LED-освітлення набуває все більшої популярності. В першу чергу це обумовлено високою економічністю світлодіодних світильників – в порівнянні з традиційними лампами розжарювання діодні джерела світла дозволяють заощадити до 70% електроенергії.

Крім низького енергоспоживання LED – світильники володіють і іншими перевагами — це:

  1. Висока енергоефективність. Світлодіодне освітлення не перевантажує електричні мережі і вивільняє додаткові потужності, які можна використовувати для підключення іншого обладнання.
  2. Довговічність. Гарантований термін роботи світлодіодів складає 50 000 годин, але насправді енергозберігаючі LED-світильники можуть прослужити вдвічі довше. 
  3. Широкий діапазон робочих температур. Більшість моделей світлодіодних світильників можуть працювати при температурах + 60/-40 °C.
  4. Комфортна колірна температура. Світлодіодні світильники можуть випромінювати тепле, нейтральне або холодне світло.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.