Стабілізатори Volter: технології, функції та переваги

23 августа 2019, 12:24

Стабілізатори — високоточні прилади, які використовуються для вирівнювання напруги, що подається на електронні пристрої. Ця затребувана техніка, яка попереджає вихід з ладу дорогого устаткування, які живляться від мережі.

Еталоном якості галузі стають стабілізатори Volter на IGBT-транзисторах. Принцип дії побудований на швидкісний генерації синусоїди за зразком, який розроблений і покладено в основу використовуваного алгоритму. Такий підхід дозволяє досягати високого рівня точності і швидкості стабілізації. Часовий відрізок на реакцію вимірюється в мікросекундах.

Функції та особливості стабілізаторів Volter

Нові технологічні рішення дозволили розшити функціональні можливості техніки. Пристрої компенсують реактивну складову і покращують форму синусоїди. Саме такий підхід дозволив заощадити до 20% від споживаної енергії і продовжити термін експлуатації техніки.

До особливостей обладнання відносяться такі властивості:

  • наявність максимальної кількості захисних систем;
  • відсутність шуму під час роботи;
  • можливість цілодобового використання;
  • жидкокристаллическая індикація з висновком робочих показників;
  • максимально проста установка і налагодження пристрою;
  • вбудований транзит.

Техніку використовують не тільки вдома, а й на виробництвах, в офісі для захисту різного устаткування і техніки від перепаду і різких стрибків напруги в електричній мережі.

Головні переваги

До безперечних достоїнств продукції відносять:

  • Тривалий термін експлуатації — виробником заявлено, що пристрій прослужить не менше 15 років. Очікування виробника виправдовуються, що доведено часом — продукція виробляється з 1994 року і не отримує нарікань.
  • Відсутність шуму під час роботи. це пояснюється видом трансформаторів, які використовуються для роботи. Функціонують стабілізатори на Ш-образних пластин, муздрамтеатр зібраний з пластин, які попередньо пройшли теплову обробку. Додатково намотування в котушках розташована симетрично. Для надійності трансформатор також просочують теплопроводящим лаком, для чого використовувалася вакуумна установка.
  • Підвищена стійкість від перешкод. Цьому сприяє точна синхронізація перемикання ступенів, для чого використовується програма. Все комутуючі елементи стійкі до зносу.

Техніка спрацьовує швидко, випрямляючи напруга, а при серйозних відхиленнях пристрій швидко відключає обладнання. Більш детальна інформація на сайті https://volter.ua/

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.