Скільки заробляє водій Bolt у Черкасах

17 августа 2021, 19:53

Служба таксі «Болт» набуває великої популярності в Україні. Все завдяки дуже простому алгоритму виклику машини, швидкій подачі, доступній вартості й можливості дістатися до місця призначення в будь-який час доби. Компанія завжди має відкриті вакансії для водіїв. Якщо у вас є власне авто не старше ніж 2000 року в задовільному технічному стані та ви хочете більше заробляти, працюючи за вільним графіком, така робота для вас.

Завдяки ефективній автоматизованій системі розподілу замовлень водії «Болт» ніколи не простоюють. Якщо автомобіль знаходиться на лінії та готовий приймати заявки, вони будуть завжди. Саме тому працівники, що почали співробітництво з цією службою, заробляють значно більше інших. За годину тут можна отримати суму, яка водієві звичайного таксі надходить за добу.

Скільки заробляє водій Bolt у Черкасах

Скільки можна заробити

Клієнтам подобається «Болт» не лише завдяки простому алгоритму виклику машини. Щоб оплатити послуги перевезення, їм необов’язково мати лише готівку. Дуже зручно оплачувати банківською карткою. Для цього її достатньо зберегти в мобільному додатку, а далі гроші списуватимуться автоматично, коли пасажир підтвердить такий спосіб оплати.

Усі суми, які надійшли з банківських карток клієнтів, виплачуються водієві раз на тиждень. Кошти разом з усіма заробленими бонусами перераховуються як одна виплата протягом першої половини наступного тижня за попередній. Зазвичай для цього потрібно 1-2 робочих дні. Наприклад, найактивніші водії у великих містах мають до 40 тисяч гривень щомісяця.

Скільки заробляє водій Bolt у Черкасах

Як можна збільшити свій дохід

Є декілька варіантів для тих, хто хоче заробляти ще більше. Сервіс Болт у Черкасах https://ua.bolt-ua.com/cherkasi пропонує водіям такі способи:

  • бонуси. Щоб отримати їх, потрібно здійснити певну мінімальну кількість поїздок за місяць. Високий рейтинг, постійна активність – також приводи для винагороди. У ряді міст України діє програма брендування. Якщо ви наносите на своє авто фірмові знаки «Болт», отримуєте доплату;
  • пікові години. Це той час доби, коли дуже велика кількість людей по всьому місту користується послугами таксі. Такими є, наприклад, ранкові години від 7:00 до 11:00, та вечірні від 17:00 до 21:00 у робочі дні. Час може змінюватися: наприклад, у свята пасажирські перевезення мають попит цілодобово;
  • «гарячі» зони. Це ті місця й маршрути, де завжди буває найбільше пасажирів, які бажають викликати таксі. До таких відносяться вокзали, аеропорти, транспортні зупинки, зони відпочинку, великі торговельно-розважальні центри. Варто стежити й за подіями у місті, адже там, де проводяться масові заходи, завжди багато потенційних клієнтів;
  • підтримка високого рейтингу. Якщо ви будете ввічливим, допоможете пасажирам із багажем, керуватимете машиною зручно й безпечно, приїдете без затримок – це шанс отримати гарний відгук або навіть чайові від пасажира.

Bolt пропонує лояльні умови роботи для кожного водія. По-перше, це майже абсолютна відсутність простоїв. Замовлень завжди багато, отже, якщо ви на лінії, то матимете стабільний потік клієнтів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.