Шумоізоляція автомобіля – комфорт і безпека

25 мая 2019, 21:51

шумоізоляція автівкиНавіщо потрібна шумоізоляція автівки

Автомобілі мають різний рівень комфорту. Це стосується не тільки зручності крісел і наявності електричних помічників водія, але і рівня шуму в салоні. Водій сильно втомлюється, коли на нього, крім втоми від постійної концентрації уваги, діють різноманітні шуми, удари, скрипи і т.ін. Для того щоб їзда була більш комфортною, потрібно усунути ці недоліки.

Шумоізоляція в залежності від вироблених звуків розділяється на наступні види:

  • віброізоляція;
  • звукоізоляція;
  • скрипоізоляція.

Основним джерелом шумів в машині є вібрація, причиною якої є нерівності дороги. Цей ефект починається на днищі автомобіля і передається на двері. В результаті рухомі одна щодо іншої частини кузова і салону виробляють неприємні звуки.

Тонкий метал дверей і крил не захищає від шуму, виробленого двигуном, що викликається тертям шин по дорожньому покриттю та їх ударами по нерівностям дороги. Вирішити цю проблему допоможе звукоізоляція, більш детально про яку можна дізнатися на сайті http://car-silence.com.ua/shumoizolyatsiya-avtomobilya.html.

Пластикові частини торпеди при русі труться, виробляючи дуже неприємні скрипи. З даними недоліками бореться скрипоізоляція або антискрип.

Перш ніж починати усувати проблему, можна замовити хімчистку салону на сайті http://car-silence.com.ua/himchistka.html, щоб зрозуміти, чи потрібно буде додатково замінити деякі елементи внутрішнього декору.

Способи шумоізоляції автомобіля

Незалежно від того, чи будуть роботи по шумоізоляції машини виконуватися самостійно або доручатися фахівцям http://car-silence.com.ua, перш за все необхідно розуміти, які дії необхідні і для чого потрібні.

Порядок виконання робіт шумоізоляції автівки наступний:

  1. Розбирання салону.
  2. Наклеювання захисних матеріалів.
  3. Збирання машини.

Повний захист автомобіля від шуму можна провести тільки повністю розібравши салон машини. Після цього на підлогу клеїться спочатку віброзахисний шар, а потім шумопоглинальний.

При шумоізоляції авто необхідно захистити салон від шуму зовні. Саме тому наступним етапом є наклеювання захисних шарів в тому ж порядку на двері зсередини і на перегородку між салоном і підкапотним простором. Для поліпшення ефекту додатково обклеюються шумопоглинаючими плівками внутрішні поверхні крил авто, що також покращує їх антикорозійні властивості.

Починаючи збирання салону, виконуючи установку торпеди та інших пластмасових елементів обшивки, слід обов'язково всі щілини між її складовими і між пластиком і металом заповнити спеціальним ущільнювачем. Такий вид шумоізоляції називається «антискрип». Для забезпечення абсолютного ефекту рекомендується обклеїти звукоізоляційними матеріалами зсередини стелю і капот авто.

Пам’ятайте, що їзда без сторонніх шумів принесе задоволення не тільки водієві, але і пасажирам.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.