Шкільні підручники, які потрібні для навчання

16 мая 2017, 00:45

шкільний підручникШкільна освіта в Україні

Українська система навчання має досить розгалужену систему. Дошкільна, шкільна та професійна система навчання мають на меті вкласти знання у дитину з усіх можливих предметів. Важлива увага приділяється підручникам для школи, які майже щороку доповнюються на перевидаються.

Дехто вважає, що шкільна освіта в Україні досить складка вже з початкової школи, тому що діти вивчають велику кількість різних предметів, до того ж після 4-го класу здається ДПА (Державна підсумкова атестація), що досить нервово для таких маленьких діток. Але, незважаючи на складність, це може підготувати малечу до 5-го більш складного класу.

Шкільні підручники, придбати які можна на сайті https://www.schooldream.com.ua,  в Україні друкуються у державних друкарнях на замовлення держави. Програми, по яким дітки навчаються, розробляються Міністерством освіти.

Переваги навчання в Україні:

  • Гнучка й досить розгалужена система: вже з першого класу у дітей багато шкільних предметів.
  • Знання отримуються безкоштовно (за винятком лише приватних шкільних закладів освіти).
  • Безкоштовне користування підручниками.
  • Незважаючи на щільний шкільний графік у дітей досить багато вільного часу для відвідування різних секцій.

Серед недоліків можна виділити недостатнє фінансування українських шкіл державою, що впливає на якість навчання, та невисока зарплатня вчителів, що призводить до значної нехватки кваліфікованих кадрів.

Підручники для школи

Що стосується шкільного підручника, то всі діти у школах на території України забезпечені ними у повній мірі. При цьому у навчального закладу є також можливість обирати не програму, а підручник. Бо досить часто друкарні випускають підручники декількох авторів, що загалом схожі, але різняться подачею матеріалу.

Українські школярі вивчають досить багато предметів. Окрім основних (українська мова, математика, історія України, англійська мова), у початкових класах з’явився також такий предмет як «Я і Україна». Він дає малюку знання про свою рідну державу у доступній формі.

Підручники для початкової школи теж розробляються спеціалістами. Зараз Україна перейшла на 12-річну систему навчання, тому вони знову перевидаються. Приділяється також увага дітей до такого предмету як «Основи здоров’я», який вивчається ще з першого класу, де школярам прививаються основні поняття про те, як вести правильний та здоровий спосіб життя.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.