Шкільна парта для дому

05 сентября 2020, 00:27

Шкільна партаШкільна парта – ідеальний вибір для дому

Настав час відправляти дитину в перший клас? До цієї події, як правило, готуються заздалегідь: купують шкільний ранець, форму, зошити, ручки, олівці. Але не менш важливо правильно організувати робоче місце школяра. Перш за все, потрібно купити стіл, за яким можна робити домашнє завдання, і зручний стілець.

Часто батьки купують звичайний письмовий стіл і стілець, але це не зовсім вірне рішення. Подібні меблі більше підійдуть старшокласникам, у яких постава вже сформувалася. Першокласнику буде незручно за таким столом, саме тому краще вибрати класичну шкільну парту. Пропонує якісні шкільні парти Новий стиль, які мають чимало переваг.

Багато хто думає, що якщо дитина буде робити уроки за такою самою партою, як і в школі, вона буде втомлюватися від одноманітності. Однак важливо пам'ятати, що шкільні меблі для домашнього використання розробляються з урахуванням особливостей дитячої анатомії і допомагають формувати правильну поставу. Крім того, це вчить першачка правильно організовувати робоче місце, а також швидше звикати до умов шкільного класу.

Підходящим варіантом є ортопедична парта з регулюванням висоти стільниці в залежності від зросту школяра. Вони зручні і довговічні. Якщо ви все-таки вирішили купити звичайний письмовий стіл, вибирайте модель зі стільницею, що регулюється.

Шкільна парта для дому

Як вибрати стілець для школяра

Важливо також правильно вибрати стілець або крісло для школяра, вибрати які можна на сайті nowystyl.ua. Основне правило: стілець повинен бути правильно відрегульований. Не варто купувати крісло, що крутиться, адже це буде відволікати школяра. Удома дитина має відчувати себе вільніше, тому можна купити крісло з регульованою глибиною сидіння і висотою спинки. Хороший варіант – стілець-сідло. Така модель особливо подобається занадто рухомим дітям. Сидячи на такому стільці, дитина автоматично буде випрямляти спину.

Висота від підлоги до сидіння повинна бути рівною довжині ніг школяра від ступні до коліна, а глибина повинна дорівнювати 50 см. Тепер, щоб дізнатися, якою має бути висота столу, посадіть дитину на «правильний» стілець і виміряйте висоту від підлоги до його грудей.

Корисна порада: шкільні меблі краще купувати ближче до кінця жовтня, а не у вересні, – в цей час вони будуть коштувати значно дешевше, адже попит на неї знижується. Меблі для школяра можна купити в комплекті або придбати окремо.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.