Що таке тату набір і що до нього входить

31 августа 2019, 15:03

Що входить в тату набір Тату набір – найкращий вибір для початківця

Перед будь-яким тату майстром початківцем виникає питання, що з обладнання йому необхідно придбати в першу чергу. Від асортименту і різноманітності сучасних інтернет-магазинів тату обладнання розбігаються очі, а знань і досвіду для якісного підбору поки не вистачає. Звідси виникає страх помилитися – замовити то щось непотрібне, або навпаки, замовити чогось в недостатній кількості.

Зазвичай позначається і обмеженість бюджету. Навряд чи хтось із нас, на зорі своєї творчості у своєму розпорядженні мав кошти для покупки іменитого обладнання. Та й недосвідченість впливає – побоювання замовити чогось зайвого і непотрібного породжує бажання заощадити, обійтися необхідним мінімумом для старту. Саме тому для початківців краще купити тату набори, в яких вже буде все необхідне для початку роботи.

Що входить в тату набір

Навряд чи вийде достеменно встановити, хто і коли вперше запропонував покупцям тату-обладнання в наборі, та й неважливо це. Важливо, що таке рішення стало справжньою знахідкою для тату майстрів початківців. Таке рішення дозволило їм разом вирішити безліч питань і проблем, пов'язаних з підбором комплекту тату обладнання.

Набір тату обладнання – це кейс з усім необхідним для того, щоб почати навчання мистецтву татуювання.

Як правило, в комплекті тату набору йде:

  • Тату машинки – як правило, дві (контурна і для зафарбовування, у випадку з індукційними), але буває і більше, так як деякі набори включають в себе як індукційні, так і роторні машинки.
  • Необхідні комплектуючі для тату машинок – тримачі, по кілька голок різних видів і розмірів, та наконечники, що відповідають голкам.
  • Силове обладнання – блок живлення, педаль, з'єднувальні дроти (кліп-корди), мережевий шнур.
  • Тату фарби декількох кольорів.
  • Супутнє обладнання – ковпачки для фарби, підставка для ковпачків, ключі-шестигранники, щітки для чистки, інші необхідні дрібниці.
  • Рукавички.
  • Інформаційні матеріали.

Нерідко виробники комплектують набір шкірою для практики – все ж починати творчість краще не на живій людині. Асортимент обладнання в тату наборі безпосередньо залежить від його вартості. Логічно, що чим вища ціна, тим більше обладнання йде в комплекті. Тим не менш, не варто сподіватися, що навіть в найдорожчому наборі буде абсолютно все необхідне для відкриття тату-студії.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.