Що таке бінарні опціони простими словами

04 апреля 2019, 00:36

що таке бінарні опціони Більшість людей і досі не знають, що таке бінарні опціони

Сучасний світ дарує щодня практично кожній людині безліч можливостей, за які варто лише захотіти вхопитися і зуміти їх розумно використати. При цьому подібні можливості допоможуть людині повною мірою реалізувати себе, незалежно від його місця проживання, соціального стану, наявності освіти, фаху і віку.

Однією з таких можливостей, доступних практично кожному жителю нашої планети, є заробіток в мережі Інтернет, який з кожним роком стає все більш популярним, в тому числі і в Україні. Багато українців вже не перший рік підробляють в «мережі» або ж і зовсім перетворили онлайн-заробітки в основний вид свого доходу і працюють вдома. Різновидів заробітку в мережі Інтернет сьогодні є досить багато, проте одними з найбільш прибуткових і доступних для більшості людей є інвестування та біржова торгівля онлайн.

Якщо найбільш яскравим представником онлайн біржової торгівлі є Форекс, то приклад позабіржової торгівлі – це бінарні опціони, інформацію про які можна дізнатися, наприклад, на сайті options.tradelikeapro.ru. Якщо про Форекс знають багато людей, то, що таке торгівля бінарними опціонами, для більшості ще залишається справжньою загадкою. Саме тому ми пропонуємо разом розібратися, що таке бінарні опціони насправді.

Принцип роботи бінарних опціонів

Якщо говорити про те, що таке бінарні опціони простими словами, то, перш за все, це вид позабіржової торгівлі валютними парами, акціями, сировиною, металами та іншими активами, вартість яких змінюється з плином часу. Принцип роботи бінарних опціонів для рядового торговця полягає в тому, як певний актив змінить свою вартість за вибраний проміжок часу, тобто подешевшає або ж подорожчає.

Торгівля бінарними опціонами зводиться до вибору підходящого активу і його онлайн-покупки в один клік, а також вибору бажаного інтервалу угоди, який може становити, як кілька секунд, так і кілька годин. Після покупки активу від вас вже нічого не залежить і залишається лише чекати завершення угоди. Якщо вгадати напрямок руху вартості активу вдалося, то ви отримаєте прибуток, розмір якого є фіксованим для кожної угоди і відомий заздалегідь. Якщо ж вгадати не вдалося – ви втратите всю суму угоди.

На перший погляд все здається досить просто і шанси отримання прибутку можна оцінити, як 50/50, але якщо вчасно не задуматися, як навчитися торгувати на бінарних опціонах, то це буде дорога в нікуди, і ви рано чи пізно втратите всі свої гроші. Тому здійснювати операції потрібно тільки обдумано, спираючись на реальні знання і аналіз ринків.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.