Що потрібно знати перед покупкою гумового шланга для води?

06 сентября 2021, 22:23
Що потрібно знати перед покупкою гумового шланга для води?

Шланги для води користуються популярністю у виробничій сфері, медицині, промисловості та в побуті. Часто їх можна зустріти і на дачах. Виробники пропонують варіанти в різному розмірному ряді. Є моделі для роботи під високим тиском. Гумові шланги мають оптимальне співвідношення ціни і якості, можуть витримувати мінусову температуру, орієнтовані на термін служби від 10 років.

Вибір виду шланга перед придбанням

Шланги для води вибирають з урахуванням декількох параметрів. Є одношарові і багатошарові види. Перші відносяться до найтонших. Оболонка не має внутрішніх або зовнішніх шарів. Моделі цього виду легко зіпсуються при різких перепадах температур. Гірше протистоять змінам в тиску водяного напору. Їх можна придбати для роботи на невеликих ділянках або зонах.

Багатошарові шланги підходять для вирішення завдань в різних областях. Вони гнучкі, стійкі до різних температур, можуть витримати підвищену робочий тиск. Чи готові пропустити через себе збільшений обсяг води. На сайті https://gumatech.pro/ ви легко зможете придбати потрібний вид шланга, який буде відповідати ГОСТ. Представлені моделі легко монтуються, не змінюють своїх характеристик під впливом сонця. Чи не виділяють і в навколишнє середовище шкідливих сполук.

При виборі шланга враховують і принцип роботи різних моделей є:

  • Напірні. Ідеальний варіант, коли потрібно закачати воду в ємність, а потім злити її. Часто застосовується в бензовози, машини ЖКГ.
  • Напірні. Підходять для подачі під тиском або зливу, встановлюється в місці виходу води для подальшого транспортування.

Актуальними для перекачування води і армовані моделі. Це шланги, в стінки яких упаяні армовані нитки. Їх роблять з полімеру або стали. Обидва варіанти дозволяє гумовому виробу витримувати високий тиск. Враховуйте: таке посилення ускладнює рукав. Чим менше за розміром армовані осередки, тим міцніше сам виріб.

Параметри для правильного придбання шланга

Перед покупкою зробіть акцент на потрібному діаметрі рукава. Чим він довший, тим вже потрібен діаметр. Часто покупці приймають невірне рішення, оскільки думають: чим більше діаметр, тим більше води через нього буде проходити. При поливі цю гіпотезу легко спростувати. При низькому напорі полив буде відбуватися дуже повільно.

Ще один важливий параметр — допустимий тиск. Якщо неправильно провести розрахунки, шланг не прослужать і один сезон. Багатошарові армовані вироби можуть витримати натиск рідини до 40 бар. Одношарові орієнтовані на показник в 2-5 бар. Чим більше шарів, тим надійніше гумовий шланг, тим вище його ціна.

Технічні характеристики залежать від:

  • товщини стінок;
  • наявності та якості обплетення;
  • фірми виробника;
  • гарантійного терміну служби.

Перед купывлею враховуйте і застосування. Наприклад, при виборі шланга для мотопомпи пропонують довжину від 4 до 10 метрів, діаметр від 20 до 100 мм. Для асенізатора довжина визначається глибиною ям, які потрібно буде очистити від фекалій. Стандартна цифра — 15 м. Шланг для цієї мети повинен мати діаметр до 200 мм. Для самих потужних пристроїв знадобляться максимальні значення. Подібні шланги мають армування їх ПВЗ або металевих ниток. Для джерел питної води використовують шланг, який відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічної безпеки.

При виборі продукції робіть акцент на її кліматичне виконання. Маркування ХЛ використовується на шлангах, які можуть експлуатуватися при температурі від -50 до 70 градусів. Категорія Т призначена для тропіків. Поширений варіант для помірного клімату матиме позначку У.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.