Що потрібно для скрапбукінгу

18 июня 2019, 00:36

що потрібно для скрапбукінгуСкрапбукінг: що це?

В даний час такий вид творчості, як скрапбукінг, користується величезною популярністю, і з кожним роком кількість його шанувальників неухильно зростає. Незважаючи на таку загальну популярність, все ще залишається чимало таких людей, які не знають, що таке скрапбукінг. Тому пропонуємо сьогодні разом розібратися, що це таке, а також, що потрібно для скрапбукінгу.

Скрапбукінг – це особливий вид творчості, який полягає в оригінальному оформленні сімейних або особистих фотоальбомів. При цьому особиста або сімейна історія може оформлятися не тільки за допомогою фотографій, але й записок, малюнків, різних вирізок і інших пам’ятних дрібниць. Основне завдання скрапбукінгу – збереження і передача історії на майбутнє або ж для наступних поколінь. При цьому в даний час це не тільки оформлення традиційних фотоальбомів, а й безліч інших методик і форматів.

З огляду на таку величезну популярність, багато людей хочуть самостійно спробувати зайнятися цим видом творчості, тому досить часто цікавляться, що потрібно для скрапбукінгу для початківців. Зараз ми постараємося коротко перерахувати перелік необхідних для цього інструментів та матеріалів, але відразу хочемо відзначити, що дане хобі не з дешевих.

Перелік того, що потрібно для скрапбукінгу

Все, що потрібно для скрапбукінгу для початківців, можна розділити на дві основні категорії: інструменти та матеріали. І кожну з цих категорій ми пропонуємо розглянути окремо.

Що потрібно для скрапбукінгу для початківців (список інструментів):

 • Килимок, що самовідновлюється, який і є робочим простором.
 • Канцелярський ніж.
 • Художній ніж.
 • Ножиці.
 • Пінцет.
 • Лінійка.
 • Дирокол.

Ось які матеріали потрібні для скрапбукінгу:

 1. Папір для скрапбукінгу – це основний матеріал для даного виду творчості, без якого часто не обійтися. Різновидів подібного паперу існує величезна безліч, але для початку підійде декоративний, кардсток, теги і картинки.
 2. Клей (будь-який, крім ПВА).
 3. Двосторонній скотч.
 4. Штампи (силіконові або гумові) і чорнило для них.
 5. Олівці і фарби.
 6. Всілякі прикраси.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.