Рейтинг виробників смартфонів

28 июля 2019, 23:58

ТОП виробників смартфонівНайкращі виробники смартфонів ведуть активну боротьбу за клієнтів

Смартфони – це гаджети, що підкорили весь світ. Сьогодні більшість людей не можуть обійтися без нього і декількох хвилин, так як він виконує не тільки основні функції мобільного телефону (дзвінки та смс-повідомлення), але ще і забезпечує доступ в інтернет, до електронної пошти, дозволяє слухати музику і переглядати відео, грати в ігри, виконувати функції навігатора і навіть частково – ноутбука.

Щорічно найкращі виробники смартфонів випускають нові моделі мобільних телефонів, намагаючись завоювати якомога більше прихильників свого бренду, і, варто відзначити, що у деяких з них це досить добре виходить. Щоб зрозуміти, які саме бренди зараз в світовому ТОПі, пропонуємо вам невеликий рейтинг найбільш популярних виробників смартфонів.

Рейтинг найкращих виробників смартфонів

На сьогоднішній день на світовому ринку представлена величезна кількість виробників, які виготовляють безліч різноманітних моделей смартфонів. Серед цих брендів є, як і всесвітньо відомі виробники, так і ті, які мають менш скромну історію. Якщо ще років десять тому переважна більшість людей цуралися китайських смартфонів, вважаючи їх низькоякісної продукцією, то останнім часом великі виробники з Піднебесної зуміли довести, що їх гаджети нічим не гірше, ніж у інших розкручених брендів, а коштують значно дешевше. Саме тому деякі китайські виробники мобільних телефонів вже майже на рівних конкурують з всесвітньо відомими брендами.

ТОП виробників смартфонів, що користуються найбільшим попитом:

  • Samsung – корейський виробник смартфонів, який став світовим лідером з продажу своїх гаджетів з появою операційної системи Андроїд. Величезній кількості продажів смартфонів Samsung сприяють диференційовані ціни, орієнтовані на покупця з різним рівнем доходу, використання самостійно розроблених і вироблених компанією комплектуючих для зборки, що гарантує більш високу якість мобільних пристроїв. З недоліків гаджетів Samsung можна відзначити хіба що наявну «націнку» за бренд.
  • Apple – одвічний конкурент Samsung, який ще буквально кілька років тому очолював світовий рейтинг виробників смартфонів. Однак головне дітище компанії Apple iPhone хоч і відрізняється досить високою якістю матеріалів і зборки, а також продуктивністю і привабливим дизайном, але має високу вартість, яка по кишені далеко не всім людям. Також американський виробник смартфонів відлякує потенційних клієнтів відсутністю у більшості моделей смартфонів Apple iPhone можливості використання карти пам'яті і другої сім-карти.
  • Huawei – популярний китайський бренд, смартфони якого відрізняються фірмовою оболонкою і наявністю високошвидкісних бездротових модулів. У той же час автономність роботи гаджетів Huawei не завжди вражає, хоча й останні моделі мають досить хорошу енергоефективність.
  • LG – південнокорейський бренд, який по праву входить в ТОП виробників смартфонів. Флагманські моделі смартфонів LG відрізняються високою якістю і тривалим терміном служби, чого, на жаль, не можна сказати про бюджетні гаджетах даного бренду, які часто не витримують критики користувачів. Особливість мобільних гаджетів LG – фірмова оболонка операційної системи. На жаль, мобільні телефони LG також мають «націнку» за бренд.
  • Xiaomi – китайський бренд, який увійшов в останні декілька років увійшов у рейтинг найкращих виробників смартфонів, так як він пропонує гаджети з найкращим на ринку співвідношенням ціни і якості. Незважаючи на доступну ціну, смартфони Xiaomi відрізняються високою продуктивністю і автономністю роботи.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.