Промислові ваги

17 мая 2020, 15:21

ваги для промисловості Механічні та електронні промислові ваги

Промислові ваги – це спеціалізоване обладнання, яке використовується в різних галузях промисловості, сільському господарстві, торгівлі, на транспортних підприємствах для зважування вантажів, товарів і таке інше. Залежно від будови і принципу вимірювання, промислові ваги ділять на механічні та електронні.

Механічні промислові ваги характеризується простотою експлуатації, надійністю та невисокою ціною. Єдиний мінус такого обладнання – при зважуванні важких вантажів немає гарантії, що результат буде точним.

Більш сучасними і точними вважаються електронні промислові ваги, які відрізняються своєю багатофункціональністю. Застосовуються вони зазвичай для вирішення завдань транспортної та складської логістики. До головних переваг електронних промислових ваг відносять: високу швидкість відгуку, точність при зважуванні, не вимагають особливого догляду. служать довго. можливість підключення до комп'ютера.

Сучасне виробництво виготовляє широкий асортимент електронних промислових ваг, з найбільш популярними видами яких ми пропонуємо ознайомитися більш детально.

Промислові ваги

Види промислових ваг

Промислові ваги можуть буду різних видів, найбільш популярними з яких є наступні:

  • Платформні ваги. Являють собою зручну широку платформу, на якій встановлюється вантаж з метою визначення його маси. Такі вимірювальні прилади, які називаються також підлоговими промисловими вагами, широко використовуються в торгівлі, сільському господарстві, на складах та інших підприємствах різного профілю.
  • Автомобільні ваги. Необхідні для зважування транспортного засобу в умовах його повного заїзду на спеціальний вантажопідйомний пристрій. Таке обладнання використовується для зважування автотранспорту будь-якого типу: автомобілів, дорожньої, сільськогосподарської, промислової та будівельної техніки.
  • Кранові ваги. Використовуються для статичного визначення маси вантажу, підвішеного на гаку підйомного пристрою. Завдяки таким промисловим вагам ви можете здійснити зважування без переривання навантажувальних або розвантажувальних робіт, що істотно оптимізує весь робочий процес і помітно економить час.
  • Ваги для тварин. Розроблені спеціально для зручного і швидкого зважування худоби на фермах, сільськогосподарських підприємствах, а також на м'ясопереробних заводах.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.