Правильний догляд за сухою шкірою обличчя

13 января 2022, 14:22

Типом сухої шкіри обличчя називають таку шкіру, що систематично страждає від нестачі вологи і природного жирового мастила. З такою проблемною шкірою людина стикається від народження, тому її стан не залежить від пори року.

Правильний догляд за сухою шкірою обличчя

Необхідно регулярно та щодня проводити доглядові процедури за сухим типом шкіри. Може знадобитися кілька тижнів, перш ніж виявиться належний ефект, але результат того вартий.

Догляд за сухою шкірою включає такі етапи як:

  • очищення;
  • тонізування;
  • зволоження;
  • харчування.

Кожен етап проводиться у суворій послідовності і лише тим засобом, який підібрав професійний фахівець.

Для етапу очищення шкіри від макіяжу найкраще використовувати спеціальні засоби, які легко можуть впоратися із жиром та прибирають усі залишки косметичних засобів. Найчастіше це є гідрофільна олія або міцелярна вода з магазину TheBodyShop. При контакті з водою вони легко зливаються. Суху шкіру слід умивати м'яким гелем або косметичним мусом, а для скрабування вибирати скраби з найдрібнішими крупинками (наприклад: кава, зернятка абрикоса). Вони дуже ніжно відлущують та очищають шкіру, не дратуючи і не травмуючи її.

Також догляд за сухою шкірою має на увазі використання тонера. Тому що в добре очищену шкіру, глибше зможуть проникнути зволожуючі та доглядові засоби. Тому, відразу після процедур демакіяжу, нанесіть за допомогою ватного спонжу на обличчя тонік. Вас здивує кількість бруду від залишків макіяжу, з якими не впоралися засоби для чищення. Крім того, тонік виступає фінальним кроком очищення шкіри та готує її до наступного кроку – нанесення зволожуючого догляду.

Існує два типи зволоження: поверхневе та глибоке. Перший створює певний захист на поверхні шкіри, яка ніби замикає вологу зсередини. А другий з'єднує молекули вологи всередині шкірного епідермісу, допомагаючи клітинам швидше відновитись.

Поверхневе зволоження забезпечується за допомогою крему, а для глибокого більше підійдуть сироватки та спеціальні маски. Сироваткою необхідно користуватися після нанесення та повного вбирання тоніка. Зволожуючий крем для обличчя після цього варто наносити не раніше, ніж через 20 хвилин. Маски необхідно наносити не більше двох разів на тиждень.

Щодо головного етапу харчування, то це робота нічного крему для обличчя. Він насичує шкіру всіма необхідними компонентами, а також зміцнюють та захищають шкіру від шкідливих зовнішніх впливів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.