Пошук запчастини по VIN-коду автомобіля

04 января 2019, 22:23

бизнес тренинги по продажамЩо таке VIN-код автомобіля і для чого він потрібен

При підборі запасних частин в автомагазинах і на інтернет-сайтах все частіше вимагають назвати VIN-код автомобіля. Але далеко не всі знають, що це таке і де його взяти.

Кількість машин, що випускаються в світі, з кожним роком збільшується. Окремий завод виробляє кілька десятків модифікацій однієї моделі, тому і виникає питання, як їх розрізняти. Світовим стандартом передбачений єдиний вид унікального номера авто – ВІН-код. Він складається з букв латинського алфавіту і цифр, кожна з яких має своє значення.

Даний код вписується в технічний паспорт машини. На самому автомобілі він наноситься на табличку з основними даними і кріпиться в підкапотному просторі або на кузові в отворі дверей водія.

Яка фнформаціє зберігається у ВІН-коді?

Сам VIN-код включає в себе 17 знаків, розбитих на три групи:

  1. Індекс виробника.
  2. Характеристики машини.
  3. Серійний номер.
Пошук запчастини по VIN-коду автомобіля

За першим 3 знакам індексу виробника можна визначити, в якій частині світу і країні виготовлений автомобіль. Опис автомобіля зашифровано в наступних 6 знаках – тут міститься інформація про моделі, типи кузова і характеристики двигуна. Вісім останніх знаків вказують на модельний рік автомобіля та найменування заводу-виробника.

В даний час існують інтернет-сервіси, що дозволяють по VIN-коду дізнаватися всю закодовану в ньому інформацію і багато з «історії» машини: чи була вона в ДТП, чи підпадала під відкликання заводу виробника і т.ін.

Але найважливішою функцією для автовласника є підбір запчастин по ВІН-коду в автомагазині або при самостійному пошуку.

Підбір запчастин по ВІН-коду

Пошук автозапчастин на складах магазинів

Слід знати, що продавці магазинів самостійно виконують пошук запчастин по ВІН-коду автомобіля на сайтах оптових складів, але це можна зробити і самостійно.

Існує безліч сайтів таких баз. Всі вони оснащені відповідною формою, в яку вводиться найменування запчастини, VIN-код, модель автомобіля і рік випуску. Відповідь на запит про наявність на складі приходить миттєво, тому пошук запчастини по VIN-код дуже зручний, завдяки чому можна підібрати запасну частину для конкретної модифікації автомобіля.

Пошук запчастин на заводі-виробнику машини

Але існують особливі автозапчастини, яких не буває на складах. Часто це стосується моделей, знятих з виробництва. Їх можна знайти тільки на автозаводах. У цьому випадку також допоможе ВІН-код. Розшифрувавши його, встановлюється завод, який виробляв автомобіль, і вже безпосередньо там можна замовляти необхідну запасну частину. Як правило, на таких виробництвах є склади з запчастинами для машин, знятих з виробництва.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.