Переваги установки кондиціонера

28 мая 2020, 14:40

Переваги установки кондиціонера

Спека наступає, стовпчик термометра невблаганно повзе вгору і перебувати в приміщенні стає все важче. Меблі, стіни, вікна — поверхні нагріті до межі!

Найпростіше рішення цієї проблеми придбати кондиціонер. Сучасний розвиток технологій призвів до того, що кліматична техніка стала набагато більш доступною. Проблеми з вибором також відсутні. Попри ці факти далеко не всі люди поспішають купувати кліматичне обладнання. Декого бентежить платна установка, інших — необхідність періодичного обслуговування такої техніки. Існують і ті, яким простіше перетерпіти дві-три найбільш спекотних тижні літа, ніж встановлювати кондиціонер. Одним словом покупцям часто не вистачає мотивації.Якщо

Ви все-таки наважились, то рекомендуємо звернутись в компанію — https://wind.lviv.ua/

Перевага №1 — комфортна температура повітря в будь-який час року
Зрозуміло, кожен з нас добре знає, для чого потрібен кондиціонер. Однак далеко не всі користувачі повністю усвідомлюють всю важливість клімату в приміщенні. Так, купуючи спліт-систему, ви купуєте, перш за все, комфортні умови для життя і відпочинку. Це означає, що влітку ви гарантовано будете насолоджуватися приємною свіжістю повітря. У міжсезоння наявність кондиціонера допоможе забарати з приміщення зайвий холод та вологу.

Перевага №2 — здоровий сон

Кожен день готує нам щось нове. Важлива ділова зустріч, презентація проекту, поїздка за покупками, активні вихідні. Чим би ви не займались — вам буде потрібно енергія. Давно відомо, що якісний сон є запорукою гарного самопочуття і денної бадьорості. Багато людей скаржаться на втому вранці, погане засинання, а також відчуття "розбитості". Однією з причин є недостатньо комфортна температура повітря в спальні. У літній період стіни квартири сильно нагріваються під впливом сонця. До вечора з комфортного приміщення ваша кімната перетворюється в подобу духової шафи.

Занадто тепле повітря в кімнаті призводить до:

  • Складнощів із засипанням.
  • Відчуття втоми, "розбитості" вранці.
  • Частих пробуджень під час сну.

Крім вищесказаного, останні дослідження фахівців в цій області говорять про те, що зниження температури повітря допомагає істотно уповільнити всі процеси старіння організму, а також сприяє більш швидкому засипанню.

Перевага №3 — очищення повітря від пилу, мікрочастинок, токсичних речовин і небезпечних вірусів

Утворення пилу — неминучим. Шерсть тварин, пилок рослин, найдрібніші частинки волокон одягу, вихлопні гази, що потрапляють з вулиці … Осідаючи на меблі, пил замітно погіршує зовнішній вигляд квартири. Однак головна небезпека прихована від очей. Так, звичайний побутовий пил містить в собі десятки тисяч пилових кліщів, які стають причиною алергії та інших проблем зі здоров'ям. Свою негативну частину вносять також і сполуки, що містяться в меблів, фарбах, шпалерах.

Екологи стверджують, що чистота повітря в рядовий квартирі часто залишає бажати кращого. Вміст токсичних речовин в "домашньому" повітрі може бути в 8-10 разів вище вуличної атмосфери. Аналогічні справи й з присутністю бактерій. Невидимі оку спори грибків, стафілококи, кишкові палички та інші організми завжди циркулюють в повітрі. Особливо гостро ця проблема відчувається взимку, в період поширення грипу та ГРВІ.

Отже, сучасні кондиціонери можуть не тільки підтримувати необхідну температуру повітря, але і брати на себе функцію по очищенню повітря.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.