Переваги нарощування нігтів акрілатиком

27 июля 2019, 00:09

нарощування нігтів акрил-гелемЧому нарощування нігтів користується величезним попитом

Багато жінок не мають можливості відростити власні міцні і красиві нігтики через низку причин. Деякі відзначають підвищену ламкість нігтьової пластини, інші від природи наділені слабкими нігтиками.

Сучасний світ надає можливість жінкам наростити і зміцнити нігті акрілатіком, який надовго забезпечить дамі красивий манікюр. Різні виробники називають по-різному цей матеріал: полігель, акрил-гель, акрігель, Elaston gel (Еластон гель). Ми пропонуємо розглянути всі особливості та переваги цього матеріалу.

Що таке акрил-гель

Збільшення довжини нігтя і його паралельне зміцнення здійснюється шляхом нанесення на нього спеціальної речовини, яка допомагає приховати видимі дефекти нігтьової пластини. Ця речовина має назву акрил-гель. Після кристалізації він практично не має відмінностей від природного нігтя. Нанесений гель забезпечує гладкість і рівномірний блиск манікюру. Ця нейл-косметика отримала всі переваги від акрилу і від гелю. Від цього і має саме таку назву.

Проведення процедури нарощування нігтів здійснюється трьома способами: гелем, акрилом або методом їх комбінації (в нашому випадку). Але незалежно від вибору основи можна точно сказати, що всі способи безпечні і однаково гарні. Період експлуатації такого покриття триває від двох тижнів до півтора місяця.

Особливості та переваги акрил-гелю для нарощування нігтів

Акрил-гелі несуть в собі всі переваги окремо взятих матеріалів: моделювання, нарощування, зміцнення і дизайн. Полігель для нарощування нігтів, представлений на сайті shellnail.com.ua/geli/acrylatik-acrygel-polygel/, стає головним конкурентом простих гелів і акрилових пудр, набираючи популярність серед представниць слабкої статі. Друга назва цієї речовини – комбігель. Така величезна популярність акрил-гелю пояснюється, перш за все, наявністю величезної кількості переваг

Основні переваги акрігелю:

  • Він абсолютно безпечний в застосуванні, так як не викликає алергічних реакцій, а також не має негативного впливу на стан здоров'я людини.
  • Простий в застосуванні і роботі.
  • Нарощування нігтів акрил-гелем забезпечує безпечне спилювання зайвого матеріалу.
  • Часточки застиглої речовини легше осідають на поверхні, не літаючи в повітрі, як це буває під час використання інших матеріалів для нарощування нігтів.
  • При проведенні процедури майстру не потрібно виконувати процес швидко, адже ця речовина не контактує з шкірним покривом через свою в'язкість і тягучість.
  • При нарощуванні акрілатіком потрібно трохи більше часу при сушінні в лампі, але виключається замірювання часу при цій процедурі.
  • Нарощений ніготь максимально близький за зовнішнім виглядом до природного. Нанесений акрігель не відшаровується, добре взаємодіє з іншими речовинами і досить легкий по вазі.
  • Крім красивого зовнішнього вигляду, процедура дозволяє зміцнити нігті за рахунок складових речовин основи, що наноситься.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.