Особливості доставки товарів з США в Україну

09 июля 2019, 00:09

доставка товарів з СШАЗакордонний онлайн-шопінг набирає популярності

На сьогоднішній день існує величезна кількість іноземних інтернет-магазинів, які заволікають величезним асортиментом товарів на будь-який смак за прийнятними цінами. Зокрема, жителі України часто цікавляться можливістю доставки товарів з США.

Єдине, що часто бентежить українців, це величезна відстань і питання доставки з Америки. Цю проблему допомагає вирішити компанія доставки покупок з інтернет-магазинів по всьому світу mymeest.com.

Як здійснюється доставка товарів з США

В інтернеті можна знайти багато американських сайтів, які здійснюють доставку товарів по всьому світу. Українському покупцеві заокеанські інтернет-магазини цікаві великим вибором і порівняно низькими цінами при конвертації за чинним валютним курсом.

У великих американських інтернет-магазинах можна вигідно придбати наступні товари:

  • одяг;
  • взуття;
  • мобільні телефони і гаджети;
  • комп'ютерну техніку та ноутбуки;
  • аксесуари;
  • товари для дому та багато іншого.

Розібратися в тому, як здійснюється доставка з США на сайті, де нема перекладу на українську або російську мову, досить складно, так як даний процес ділиться на кілька етапів. Після того, як ви визначилися із замовленням, оплатили його і вказали, куди саме потрібно доставляти посилку, товар відправляється в дорогу. Коли він прибуде в вашу країну, повинен буде пройти перевірку на митниці, де і можуть виникнути проблеми.

Чому варто скористатися послугами міжнародних служб доставки

Щоб гарантовано отримати замовлення з американського інтернет-магазину, відмінно підійде доставка вантажів з США від компанії myMeest, яка працює в даній сфері послуг вже досить довго і самостійно вирішує всі проблеми з транспортуванням. Вам лише потрібно буде при оформленні покупки в інтернет-магазині вказати адресу компанії myMeest за кордоном, а також після цього на сайті компанії перевізника зазначити свою українську адресу, куди необхідно доставити посилку. І все – тепер залишиться тільки чекати на прибуття придбаних товарів.

Послуги подібних компаній оплачуються окремо, проте в цілому, заплативши за сам товар та доставку в Україну (конкретно до вашого міста), все одно зазвичай вийде значно дешевше, ніж в звичайних магазинах нашої країни. Особливо подібний закордонний інтернет-шопінг вигідний в період проведення акцій та великих розпродажів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.