Оренда спецтехніки

31 июля 2021, 16:02
Оренда спецтехніки

Оренда спецтехніки – вигідно та зручно

Сьогодні все більшим попитом на ринку користується така послуга, як надання спецтехніки в оренду на необхідний термін. Скориставшись пропозиціями компаній, що спеціалізуються на даному роді діяльності, будь-яка організація може взяти в тимчасове користування машину, призначену для будівельних, монтажних, землерийних і багатьох інших робіт.

Основна перевага, завдяки якій орендувати спецтехніку дійсно вигідно, полягає в тому, що витрати на її придбання у власне користування, утримання та пов'язані з цим експлуатаційні витрати значно вищі, в порівнянні з тією сумою, за яку такі машини можна взяти в оренду.

Яку спецтехніку можна орендувати

Компанії, що займаються наданням будівельних та інших спеціалізованих машин в оренду на необхідний проміжок часу, наприклад, ТЕХНО-СИЛА, зазвичай мають в наявності широкий спектр техніки, найбільш затребуваної на сьогоднішній день.

Найчастіше можна взяти в оренду спецтехніку наступних видів:

  • екскаватори;
  • підйомні крани;
  • бульдозери;
  • навантажувачі;
  • маніпулятори.

Взяти в оренду спецтехніку можна на будь-який зручний термін. Для цього необхідно визначитися з необхідною продуктивністю, розрахувавши її з невеликим запасом, проконсультуватися з фахівцем і підібрати найбільш підходящу для виконання майбутніх робіт модель, після чого укласти письмовий офіційний договір і оплатити послугу. З початком обумовленого терміну техніка надається замовнику в повністю справному стані, а після його закінчення вона повертається на місце. При необхідності, в більшості випадків можна продовжити термін оренди спецтехніки на будь-який необхідний час, заздалегідь повідомивши про це, а також замовити послуги професійного оператора.

Оренда спецтехніки

Переваги оренди спецтехніки

Однією з головних переваг оренди спецтехніки є отримання повністю справної і готової до негайного використання в роботі техніки, без необхідності її покупки, організації автопарку і обслуговуючих майстерень, найму додаткової робочої сили.

Оренди спецтехніки має наступні основні переваги:

  1. Доступна вартість орендної плати, яка в десятки разів нижче, ніж ціни на придбання та обслуговування подібної техніки.
  2. Широкий діапазон потужності і продуктивності машин.
  3. Повна відсутність додаткових матеріальних витрат, що викликані простоями.

Орендуючи спецтехніку, можна скористатися послугами професійних працівників з великим досвідом даної діяльності, на плечі яких ляже керування машинами. Таким чином, вдається уникнути необхідності в утриманні власного штату працівників, наймання яких на постійну роботу потребувало би регулярної щомісячної виплати заробітної плати співробітникам і інших, пов'язаних з цим витрат.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.