Оренда будівельної спецтехніки

12 апреля 2019, 23:40

оренда спецтехнікиПослуги оренди спецтехніки

Оренда спеціальної будівельної техніки – комплекс заходів, спрямованих на задоволення сезонної або цільової потреби будівельної організації в спеціальних засобах виробництва. З кожним роком послуги оренди спецтехніки в нашій країні стають все більш популярними, адже більшості компаній досить складно утримувати і обслуговувати власний парк будівельної спецтехніки.

Оренда будівельної спецтехніки, в залежності від термінів експлуатації, поділяється на три категорії:

  1. Довгострокова оренда спецтехніки без права або з правом викупу.
  2. Сезонна оренда.
  3. Оренда з метою одноразового збільшення виробничих потужностей.

При цьому організація процесу експлуатації може покладатися як на орендаря, так і на орендодавця.

Переваги оренди спецтехніки

Висока популярність послуг оренди спеціальної техніки обумовлена низкою незаперечних переваг:

  • Економічна ефективність. Набагато вигідніше взяти за договором оренди дорогу техніку, особливо якщо існує лише одноразова потреба в її використанні.
  • Зниження витрат ресурсів і часу на обслуговування. Оренда спеціальної техніки дозволяє уникнути втрат на організацію умов зберігання, ремонтного виробництва, пошук сервісних кадрів, водіїв і машиністів.
  • Дозволяє нарощувати виробничі потужності в найкоротші терміни і виконувати роботи в більш інтенсивному режимі.

Яку будівельну спецтехніку найчастіше беруть в оренду

Здача в оренду спецтехніки здійснюється, як правило, або організаціями, котрі мають в своєму парку не затребувані техніку і охочими отримати від цього прибуток, або офіційними представниками популярних виробників подібної техніки. При цьому вибір на користь останніх більш вигідний, тому що вартість оренди будівельної спецтехніки у цьому випадку буде більш вигідною. Крім цього, подібні пропозиції можна знайти на сайті betononasos.com.ua, де можна взяти в оренду бетононасоси.

Найбільшою популярністю користується оренда наступної спецтехніки:

  • Навантажувачі. Це універсальна техніка, яка здатна виконувати широкий спектр завдань, від очищення території, до вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Самоскиди. Придатні для транспортування різного роду будівельних матеріалів, вивезення сміття, тощо. Особливе значення при виборі даного виду техніки має вантажопідйомність.
  • Бетономішалки. Роботи, пов'язані з заливанням бетону, за технологією повинні виконуватися в найкоротші терміни, тому залучення техніки сторонніх організацій вкрай необхідно.

Вибираючи оренду спеціальної будівельної техніки для вирішення виробничих завдань, організуйте робочий процес правильно. Це дозволить уникнути зайвих витрат, пов'язаних з простоєм техніки.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.