Онлайн кредит на картку банку: оформлення за 15 хвилин

30 января 2019, 16:56

Де взяти позику і як впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами? Отримайте відповідь просто зараз! Далі у статті детально розповідається про онлайн-кредитування і те, як отримати гроші без зволікань.

Кредит на картку банку: допомога 24/7

Коли виникають позапланові розтрати, не потрібно хвилюватися і переживати, побережіть свої нерви та зекономте час. Краще звертайтеся до надійного кредитора — компанії «Ваша Готівочка», яка надає фінансову допомогу негайно в режимі 24/7.

Онлайн кредит на картку банку: оформлення за 15 хвилин

Перевірений і ефективний спосіб вирішити термінове матеріальне питання — оформити онлайн кредит на картку банку та отримати грошові кошти всього через 15 хвилин. Свою допомогу у вирішенні фінансових труднощів надасть компанія «Ваша Готівочка», послугами якої щоденно користується багато людей. Позики оформлюються в режимі 24/7 і гроші переказуються на картку будь-якого українського банку, яка належить позикоодержувачу. Гнучкі умови кредитування, комфортне оформлення і моментальна допомога — основи, з яких складається робота компанії.

Згідно з умовами, запропонованими компанією, клієнти можуть отримати до 7000 гривень на будь-яку особисту банківську картку і користуватися грошима до 16-ти календарних днів. Лояльні умови кредитування дають можливість продовжувати період користування кожні 16 днів, за умови оплати суми нарахованих відсотків. Вік клієнтів, яким компанія пропонує свої послуги, складає від 18-ти до 70-ти років. Це означає, що без будь-яких труднощів і обмежень кожен зможе отримати грошові кошти. Вибрати умови і заповнити заявку можна нашому сайті.

Перший кредит під 0% — спеціальна пропозиція для нових клієнтів

У компанії «Ваша Готівочка» діє спеціальна пропозиція для всіх нових клієнтів — онлайн кредит на карточку банку, який надається під 0%. Це дає можливість користуватися грошовими коштами на таких же умовах, але тільки погашати без нарахування відсотків. Тому, якщо потрібні гроші, скористатися цією пропозицією оптимальніше за все!

15 хвилин і кредит на карточку буде оформлений

Клієнтам компанії надається позика на лояльних і гнучких умовах. Це означає, що потрібен мінімальний пакет документів, який складається з паспорта та ідентифікаційного коду (ці документи є у кожного громадянина України). Під час оформлення онлайн кредиту на карточку банку, необхідно вказати реквізити картки. Зверніть увагу на саму картку: на ній має бути зображений логотип Visa або MasterCard. Якщо все добре, то натисніть тут, щоб зареєструватися на сайті, і заповнюйте заявку на позику.

У заявці вказуються персональні дані (ім’я, прізвище, вік, контактний номер телефону та e-mail). Компанія не просить клієнта вказувати у заявці телефон родича, надавати фото з документами або з банківською карткою. Мінімальний перелік вимог дає можливість отримати онлайн кредит на картку банку швидко і без зволікань. У «Ваша Готівочка» абсолютно кожен може отримати фінанси на будь-які потреби і в будь-який час.

Вибираючи компанію «Ваша Готівочка», Ви вибираєте надійного партнера, який не залишить в біді і завжди виручить грошима, коли б це не було необхідно.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.