Огляд Rode nt1-a – доступна якість

25 апреля 2022, 23:04

Ніша мікрофонів останнім часом почала розвиватися досить жваво. На популярність мікрофонів різних видів в основному вплинула популярність блогінгу, але і раніше якісні мікрофони були потрібні користувачам. Проте раніше вартість добротного мікрофона могла сягати кількох тисяч доларів. Наразі розробники намагаються надати звичайним користувачам мікрофони з максимальною якістю, але при цьому з приємним цінником і одним з таких сміливо можна назвати Rode nt1-a.

Особливості моделі Rode nt1-a

Компанія Rode це всесвітньо відомий виробник мікрофонів який вже давно заробив собі ім’я серед професіоналів. Усі мікрофони компанії відрізняються від конкурентів високою якістю та мінімалістичним дизайном. Крім того, саме Rode найчастіше привносить у свої мікрофони якісь нових технологій, тому не дивно що продукти саме цієї компанії найбільше цікавлять користувачів.

Огляд Rode nt1-a – доступна якість

Модель Rode nt1-a – це чудове рішення для тих, хто переходить з USB мікрофонів на якісніше обладнання, але не готовий витрачати на мікрофон усі кошти світу. Завдяки використанню преміальних матеріалів та новітніх технологій ця модель чудово підійде як для музикантів, так і для стрімерів.

До особливостей Rode nt1-a слід віднести:

  • Високу чутливість

На відміну від своїх конкурентів компанія Rode намагається створювати мікрофони, здатні записати найменші зміни у голосі та довкіллі. Для роботи з мікрофоном такої чутливості вам знадобиться трохи звикнути, але як тільки ви звикнете до високої чутливості – використання Rode nt1-a не буде викликати у вас ніяких проблем.

Висока чутливість цього мікрофона також може зіграти вам на руку, особливо якщо ви музикант чи займаєтеся стримінгом. Використовуючи спеціальний софт ви можете відредагувати запис який був зроблений на Rode nt1-a і довести якість звуку до ідеалу, адже у записі з Rode nt1-a буде достатньо інформації для вичерпного редагування.

  • Потреба у додатковій енергії

Однією з причин чому конкуренти Rode nt1-a знаходяться позаду цієї моделі – це можливості, які здатна дати ця модель користувачу. Разом з великими можливостями у Rode nt1-a прийшла й потреба у додатковій енергії та це важливо враховувати перед тим як оформлювати доставку цього мікрофона. Для того, щоб користуватися усіма можливостями даної моделі вам знадобляться додаткові 48 ватт. Rode nt1-a можна використовувати й з додатковими 24 ваттами, але цього може бути недостатньо для використання всього потенціалу даної моделі.

  • Поп-фільтр у комплекті

Часто користувачі купуючи досить дорогі мікрофони розчаровуються, адже окрім мікрофона їм також доведеться витратитися і на фільтр. Розробники у компанії Rode вирішили змінити ситуацію та надати користувачам які купили дану модель усе, що необхідно для комфортного запису звуку. Так, у комплект Rode nt1-a входить якісний поп-фільтр, який допоможе вам уникнути зайвих звуків під час запису або трансляції.

Огляд Rode nt1-a – доступна якість

Мікрофон Rode nt1-a став бестселлером для користувачів. Цю модель залюбки купують і зараз, адже можливості які надає нове творіння компанії Rode дивують і закохують.

Rode nt1-a дуже добре підходить для запису вокалу, у цьому йому допомагає його висока чутливість. Окрім цього Rode nt1-a створює всього 5 дБ власного шуму, що також позитивно відображається на якості готового запису. Враховуючи що Rode nt1-a це досить доступна модель якісного мікрофона від всесвітньо відомого виробника – ми з впевненістю можемо рекомендувати вам цю модель.

Придбати Rode nt1-a та інші мікрофони компанії за приємною ціною ви можете звернувшись до каталогу інтернет-магазину аудіотехніки Soundmag. У каталозі Soundmag на вас чекатимуть найкращі моделі мікрофонів, навушників та вінілових програвачів за дуже приємними цінами.

Відвідайте каталог інтернет-магазину Soundmag, щоб особисто впевнитися у цьому.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.