Обідній стіл для маленької кухні

14 июня 2019, 23:49

Кухонні обідні столиКухонні обідні столи

Більшість українських сімей живуть в квартирах багатоповерхівок, які були побудовані за типовими проектами ще в далекі радянські часи. Не одне покоління наших співвітчизників зростало в квартирах невеликої площі, в яких традиційно була маленька кухня.

Більшість господинь мріє мати збільшену площу кімнати, в якій відбувається приготування та прийом їжі, а, якщо такої можливості немає, то хоча б візуально збільшити площу існуючого простору. Досить багато місця в кімнаті займають кухонні обідні столи. Багато хто віддає перевагу тому, щоб взагалі від них відмовитися, але все ж як хочеться зібратися ввечері всією сім'єю за одним столом, адже це так приємно. Саме тому в подібних ситуаціях головне – це правильно вибрати обідній стіл для маленької кухні.

Як правильно вибрати обідній стіл для маленької кухні

Перш ніж купити кухонний стіл на сайті http://купить-мебель.kiev.ua/ чи в будь-якому іншому місці, потрібно виміряти площу приміщення, а також врахувати кількість членів сім'ї і, як часто планується приймати гостей. При виборі обов'язково потрібно враховувати колір, форму, а також матеріал, з якого буде виготовлений обідній стіл для кухні.

Обідній стіл для маленької кухні може бути наступним:

  • Класичний столовий стіл, який складається зі стільниці та кількох ніжок (найчастіше – з чотирьох). Може бути виготовлений з натурального дерева, ДСП, скла або одночасного за допомогою комбінування перерахованих вище матеріалів. Найкращим варіантом є скляний обідній стіл для маленької кухні, так як він візуально не захаращує простір.
  • Стіл трансформер. Подібний невеликий розсувний обідній стіл для маленької кухні з легкістю збільшує свою площу за рахунок розсування в різні боки двох половинок стільниці з подальшою установкою між ними спеціальної додаткової панелі, яка обов'язково йде в комплекті.
  • Розкладний стіл – також при необхідності збільшує площу стільниці за рахунок підняття і фіксації звисаючих країв. Також існують моделі, коли додаткова стільниця висувається з-під основної.
  • Відкидний кухонний стіл – кріпиться до стіни і має одну або дві ніжки, які можуть бути в потрібний момент відкручені, а стільниця складена впритул до стіни.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.