НПО пропонує онлайн-навчання японської мови для дітей з-за кордону

05 декабря 2019, 18:09

Розташована в Токіо некомерційна організація цього місяця почне пропонувати онлайн заняття з японської мови дітям з-за кордону, які потребують допомоги, щоб не відставати в своєму класі початкових і середніх шкіл.

Центр підтримки молоді глобальної школи YSC в місті Фусса, на заході Токіо, має на меті надавати інструкції фахівцями в галузі освіти мови за допомогою персональних комп'ютерів або планшетів для молодих іноземців, які проживають в будь-якому місці в Японії. НПО співпрацюватиме з муніципалітетами і школами з недостатніми ресурсами, щоб навчити їх японської.

Юран Накадзіма, 16 років, проходила пробну лекцію на комп'ютері в офісі Ysc в Фуссі у вересні. Три інші студенти сиділи в класній кімнаті в іншому місці в місті, де викладався урок.

«Немає ніяких проблем. Я добре чую і не відчуваю різницю між перебуванням в класі», ‒ сказала Накаджіма, яка є так званою воєнною сиротою з Китаю, після репетиції, протягом якої обмінювалися запитаннями у відео форматі.

Плату за навчання в глобальній школі YSC для іноземних дітей було введено 2010 року.

Школа сподівається, що зможе надавати безкоштовний онлайн-сервіс за частковою фінансовою допомогою регіонального правління.

Завдяки новому сервісу можливо буде надавати одно- або двомісячні інтенсивні інтерактивні програми до 30 лекцій в тиждень протягом року для різних рівнів кваліфікації.

Завдяки участі в програмах, глобальна школа YSC сподівається, що діти підвищать свій рівень володіння японською мовою, якого буде достатньо для навчання в державних школах.

Ікі Танака, 37 років, голова школи НПО, сказала, що вона розглядає можливість розробки процесу полегшення онлайн-лекцій для дітей в шкільних класах.

Танака каже: «Дітям може бути важко сидіти навпроти комп’ютера вдома кожного разу, коли починається онлайн-заняття».

Станом на травень 2014 року було зафіксовано рекордну кількість в 29,198 іноземних студентів, які навчаються в державних початкових і середніх школах Японії і потребують навчання японською мовою. Але 18 відсотків, або 6700, з цих дітей не отримували ніякої спеціальної мовної підготовки, як показало останнє опитування уряду.

«Ми б хотіли допомогти їм освоїти мову якнайшвидше, щоб вони могли відвідувати школу із задоволенням і завести нових друзів», ‒ сказала Танака. Дуже цікаво, чи багато молоді привабить цей проект та наскільки вдасться популяризувати японську мову та культуру.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.