Несправності бензопил і способи їх усунення

17 марта 2019, 23:58

основні несправності бензопилЧому потрібно знати причини несправності бензопили

Сучасні бензопили завдяки своїй зручності і високій продуктивності настільки міцно увійшли в наше повсякденне життя, що більшість власників приватних будинків або дачних ділянок не уявляють без них свого повсякденного життя.

При цьому бензопили можуть бути досить небезпечними інструментами, якщо їх неправильно налаштувати, використовувати або обслуговувати. Щоб ефективно експлуатувати таку техніку, потрібно знати хоча б основні причини несправності бензопили. Саме тому ми пропонуємо більш детально дізнатися хоча б основні несправності бензопил та способи їх усунення.

Основні несправності бензопил і способи їх усунення

Натяг ланцюга не працює

Деякі бензопили мають механізм запобігання перенапруги, тому, якщо ви виконали неправильно регулювання натягу, натяжний гвинт може бути пошкоджений.

Правильно натягнути ланцюг може бути досить складно. У вас не повинно бути видимого провисання, але ланцюг повинен легко переміщуватися по направляючій рейці. При цьому ви повинні бути в змозі трохи витягнути ланцюг з бару. Витратьте час, щоб внести корективи правильно і не пошкодити при цьому бензопилу.

Ланцюг не змащується

Зазвичай масло надходить з баку через трубу, потім потрапляє в направляючу шину і в канавку, де ланцюг рухається навколо направляючої. Якщо ланцюг не змащується маслом, він може бути забитий стружкою деревини, брудом або може бути засмічення на шляху від масляного бака до шини.

Щоб уникнути подібної несправності бензопили, обов'язково ретельно очищуйте її після кожного використання. Якщо це не допомагає, запустіть пилку без штанги, щоб перевірити, чи відкачується масло з бака.

Двигун не запускається

Існує багато причин, через які бензопила не запускається, наприклад, дросель неправильно відрегульований, несправна свічка запалювання або заблокована паливна магістраль.

Тому рекомендується ретельно очищати бензопилу після кожного використання, знімаючи всі кришки, щоб дістатися до кожної частини. Регулярно зливайте паливо з бака, очищуйте повітряні фільтри і перевіряйте масляні фільтри.

Не вдається загальмувати ланцюг

Гальмо запобігає обертанню ланцюга, затискаючи стрічку навколо механізму приводу, який і обертає ланцюг. При цьому пружина забезпечує достатню силу натягу, щоб утримати ланцюг на місці, і часто саме ця функція і перестає працювати.

Вкрай важливо, щоб ланцюгове гальмо працювало правильно, а її регулювання і ремонт – це вже робота професійного майстра. В даному випадку з великою ймовірністю можуть знадобитися нові запчастини для бензопил, які можна знайти на сайті https://cylinder.com.ua/dom_sad_i_ogorod/zapchasti_k_benzoinstrumentu.

Бензопила не пиляє

Якщо ви бачите дим під час роботи або ваша бензопила «притрушує» деревину, а не викидає дрібні стружки, це ознака тупого ланцюга, який потребує повторного загострення. Якщо ви випадково вдарили ланцюгом по металу або бруду, зуби досить швидко можуть стати тупими. Тому краще працювати з особливою увагою і обережністю.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.