Негативний досвід: як підробляють малогабаритну сільгосптехніку в Україні

29 марта 2019, 01:17

Компактна сільгосптехніка в Україні користується великим попитом. Фермери зрозуміли, що малогабаритні трактори із магазину http://agrotechnika.com.ua виконують ті ж самі задачі, що й повнорозмірні. Але перші коштують менше і більш вигідні в експлуатації.

У зв'язку з цим почастішали випадки шахрайства у сфері продажу малогабаритної сільгосптехніки. Розглянемо найбільш поширені і визначимо, як уникнути обману.

Випадки підробки техніки в Україні

Браковану або підроблену сільгосптехніку можна зустріти скрізь. Найчастіше покупця спокушає доступна ціна, яка відрізняються від тих, що є в багатьох магазинах. Низька вартість повинна насторожити одразу.

Щоб уникнути підробки, не купуйте техніку в маловідомих магазинах і завжди уточнюйте такі деталі, як наявність гарантійного сервісу та сертифікатів виробника. Крім того, не розраховуйтесь з продавцем, доки не отримаєте та не перевірите техніку.

Не обов'язково, що на підробку ви натрапили під час пошуку. Дуже часто продавці самі звертаються під час посівного сезону. Вони пропонують придбати необхідну техніку, враховуючи потреби вашого господарства.

Серед таких пропозицій можна виділити найбільш поширені:

  • повністю новий трактор;

  • потужний двигун;

  • ціна меньше ринкової на 20-30 %;

  • швидка доставка за адресою.

Вважати це вдалою покупкою можна до того, як машина вийде в поле. З цього момента починаються проблеми з силовими вузлами, гідравлікою, навіскою та іншими деталями.

Ви можете звернутись до продавця і сказати про наявні проблеми, але в більшості випадках він скаже, що не надає сервісну допомогу. Але продавець — лише посередник. Фермер може звернутись до виробника, який скаже, що трактор підробка, або просто має заводський брак (тому і ціна була нижче).

На жаль, описаний вище випадок — не рідкість. Причому підробляють не тільки українську техніку, а й зарубіжну.

Як розпізнати підробку?

Контрафактною технікою заведено вважати продукцію невідомого походження, яка зовні дуже схожа на оригінал. Також підробка продається під справжньою торговою маркою.

Серійні моделі, які частіше за все підробляють завжди популярні серед фермерів. Шахрай не буде пропонувати вам маловідомий трактор, він буде схиляти вас до купівлі машини, що має попит.

Щоб убезпечити себе від втрати грошей зверніть увагу на те, чи є компанія-продавець офіційним дилером. Також не забувайте про ціну: занадто низька вартість говорить про підробку.

Нарешті, візуальний огляд допоможе вам відрізнити підробку від оригінала. Для цього ви повинні знати, як виглядає справжня модель.

Підробка відрізняється багатьма деталями, наприклад:

  • Якість зварних швів;

  • Якість пластикових деталей;

  • Розташування значка бренду.

Часто, навіть колір фарбування відрізняється: може бути занадто світлим або темним. Коли ви виявили підробку, краще якомога швидше повернути товар продавцю. Якщо він вигадує причини, щоб не повертати вам гроші, зверніться до правоохоронців.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.