Навіщо потрібна обрізка дерев промисловими альпіністами

01 декабря 2020, 19:17

Обрізка дерев промисловими альпіністами Альптех alptex.com.ua/obrizka-derev/ — це обов’язкова умова для зелених насаджень у кожному місті. Це обумовлюється декількома причинами. По-перше без санітарної обрізки дерев вони створюють небезпеку для перехожих чи автомобілів. У випадку якщо впаде велика гілка, можливі тяжкі наслідки, враховуючи і летальні для людей і дорогий ремонт для автомобіля.

Окрім цього для того щоб дерева виглядали гарно потрібно регулярно проводити формування крони. У деяких випадках провести обрізку самостійно практично нереально, особливо, якщо насадження високі.

Коли потрібно обрізати дерева?

У більшості випадків обрізку дерев виконують на початку весни. Цей період починається на початку березня, відразу після того як минаються сильні морози. Якщо не виконувати ці умови, дерева будуть значно ослаблені, особливо це стосується молодих дерев, котрі при таких діях можуть втратити усі накопичені у гілках речовини і захворіти.

Також у деяких випадках обрізка дерев може виконуватися пізньою весною, приблизно наприкінці травня, на початку червня. Її можна робити навіть під час цвітіння. Також слід звертати увагу і на те, що після початку сокоруху дорослі дерева також можна обрізати. Ще спеціалісти рекомендують обрізати у пізні терміни старі дерева обрізають для того щоб обмежити ріст крони дерев і послабити відновлення процесів росту для того, щоб насадження не розросталися занадто сильно.

Влітку зазвичай обрізають плодові дерева, до прикладу, абрикоси. У випадку якщо обрізати їх влітку, можна буде уникнути раннього цвітіння на наступний рік і відповідно не втратити урожай після дії ранніх заморозків.

У листопаді практикують осінню обрізку кущів та дерев. Це проводиться виключно з санітарних міркувань. Усі рекомендації відносно того, коли обрізати дерева потрібно виконувати правильно і вчасно.

Особливості обрізки дерев промисловими альпіністами

Санітарна обрізка дерев промисловими альпіністами, що направлена виключно на ліквідацію сухих чи згнивших дерев, допомагає забезпечити безпеку населення, будівель та транспортних засобів.

Окрім цього такі послуги стануть запорукою здоров’я зелених насаджень та забезпечують тривалість життєвого циклу кущів та дерев. Що стосується візуальних переваг санітарної обробки дерев, то після неї зелені насадження однозначно будуть виглядати набагато привабливіше.

Професіоналізм та рівень досвіду промислових альпіністів відносно роботи на висоті, допоможе надати деревам будь яку бажану форму.

До прикладу, ви можете обрати форму:

  • Конуса;

  • Піраміди;

  • Кулі;

  • Спіралі.

У випадку несвоєчасної обрізки дерев можливі негативні наслідки, наприклад:

  • Втрачається привабливий вигляд крони;

  • Значно підвищується рівень небезпеки, пов'язаний з ураженнями різноманітними шкідниками чи захворюваннями;

  • Можуть бути неприємності, пов’язані з порушенням будівельних норм відносно розташування дерев поблизу комунікацій та споруд;

  • Дерева будуть жити набагато менше і прийдеться заново висаджувати насадження;

  • Можливе порушення державних стандартів відносно озеленення міста;

  • Підвищується ризик нанесення матеріальної шкоди сухими гілками зелених насаджень.

Для того щоб не наражатися на небезпеку та водночас забезпечити гарний вигляд ландшафту, звертайтеся у AlpTex https://alptex.com.ua. Промислові альпіністи виконають усі роботи швидко, якісно та недорого.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.