Насоси для опалення і відведення стоків в приватному будинку

19 августа 2020, 16:47

В умовах приватного сектора, де немає централізованої системи опалення, а відвід каналізаційних стоків сам по собі неможливий, не обійтися без якісного насосного обладнання. Серед споживачів України найбільшою популярністю користуються насоси таких торгових марок, як Wilo і Grundfos.

Wilo — німецький виробник насосів і основною спеціалізацією даного бренду є саме рішення для опалення. В асортименті компанії присутні безліч варіантів насосів для опалення як в побутовому, так і в промисловому сегментах. Примітно, що саме компанія Wilo розробила і запатентувала перший в світі циркуляційний насос ще на початку XX століття.

Найбільш популярними і широко затребуваними серед українських споживачів групами є такі серії, як Star-RS, TOP-S, TOP-RL і лінійки насосів Stratos. Саме в них кожен споживач може знайти найбільш оптимальне для себе рішення, відштовхуючись від вступних своєї опалювальної системи. У вищевказаних серіях є варіанти як з гайками, так і під фланцеве з'єднання, а значить, можливо підібрати рішення практично під будь-який діаметр труб.

Звичайно, насоси для побутового опалення випускають і такі виробники, як Calpeda, Grundfos і ін., Але Wilo однозначно є №1 в даному сегменті.

Тепер поговоримо про насоси для відводу стоків. Але не про звичайні занурювальні помпах для септиків, а про компактні рішення для локального відведення — лінійку Sololift2 від Grundfos. У неї входять насоси, призначенням яких є відведення каналізаційних стоків від санвузлів, де подібне відведення неможливо самопливом. Це може бути, наприклад, в таких ситуаціях, коли санвузол, кухня або ванна кімната розміщені нижче рівня каналізаційної труби, або на значній відстані від неї. У серії насосів Sololift другого покоління можна знайти рішення як з можливістю підключення унітазу (моделі WC-1, WC-3, CWC-3), так і без такої (моделі C-3 і D-2).

Найбільш популярною моделлю є Grundfos Sololift2 C-3. Це побутова насосна установка, призначена для відведення стоків температурою до 90 градусів за Цельсієм від умивальників, біде, пісуарів, пральних і посудомийних машин, ванн і душових кабін. Компактні розміри дозволять зробити прихований монтаж навіть в самому важкодоступному місці.

Ми перерахували лише малу частину популярних насосів, які використовуються в приватних домоволодіннях, але саме вони виступають основою безперебійності функціонування основних систем будинку.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.