Насіння огірків: найкращі сорти для відкритого грунту

26 марта 2019, 23:13

насіння огірків Як вибрати насіння огірків для відкритого грунту

Хто з нас не любить зелені і хрусткі огірки? Напевно, їх люблять усі: хто – свіжі прямо з грядки, а хто – консервований з банки. Але все огірки на смак досить різні і це залежить, в першу чергу, від їх сорту, яких зараз безліч, тому потрібно правильно вибрати насіння огірків.

Прийнято розрізняти насіння огірків для відкритого грунту і для теплиць. Крім цього потрібно обов'язково врахувати кліматичну зону, в якій ви плануєте вирощувати овочі, спосіб вирощування, тип запилення, період дозрівання і багато іншого. Однак сьогодні ми хочемо поговорити про те, як вибрати найкраще насіння огірків для відкритого грунту. Якщо ж вас цікавлять інші сорти, більш детально про всі їх різновиди можна дізнатися на сайті https://yaskravaklumba.com.ua/stati-i-video/semena/semena-sorta-gibridy-drazhirovannye-inkrustirovannye-osobennosti-i-preimushchestva.

Найкращі насіння огірків для відкритого грунту

Як говорилося раніше, вибираючи насіння огірків для відкритого грунту, потрібно обов'язково враховувати регіон, в якому планується їх вирощування. Саме тому ми розглянемо, яке гарне насіння огірків для відкритого грунту вибрати для вирощування на території України.

«Самородок»

Це салатний сорт огірків, який відзначається раннім дозріванням плодів. «Самородок» має відмінні смакові якості і стане гарним інгредієнтом для більшості овочевих салатів.

«Степовий»

Це, напевно, найкраще насіння огірків для відкритого ґрунту, якщо ви хочете вирощувати їх в південних регіонах України. Даний сорт не вимагає великої кількості вологи, а також стійкий до різних захворювань.

«Ніжинський 12»

«Ніжинський 12» – це універсальний сорт огірків, який буде однаково смачним, як в салаті, так і в консервованому вигляді. Може це і не найкращі насіння огірків для відкритого грунту, але вони досить стійкі до захворювань, мають сильне стебло і добре плетуться.

«Засолочний»

Як вже зрозуміло з самої назви, даний сорт добре підходить для консервування чи засолювання. «Засолочний» досить примхливий до вологи і вимагає частого поливу, адже в іншому випадку у плодів з'явиться гірчинка. Період плодоношення у даного сорту огірків досить великий, тому ви зможете повною мірою насолодитися смаком його плодів.

«Партенокарпики»

«Партенокарпики» – це самозапилюючийся сорт огірків, який характеризується досить високою врожайністю. Даний сорт має також відмінні смакові якості, в тому числі і за рахунок того, що плодам зовсім не властива гіркота.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.