Найпопулярніші породи котів

22 июля 2022, 00:18
Найпопулярніші породи котів

Які популярні породи котів найкращі

Однією із найстаріших та найулюбленіших домашніх тварин у всьому світі є коти. Саме тому не дивно, що цих тваринок виведено величезну кількість різноманітних порід.

Безумовно, у кожній частині світу свої тренди, але є й найбільш популярні породи котів, яких мріють мати більшість людей у різних куточках нашої планети. Сьогодні ми розповімо, які найпопулярніші породи котів та за що саме їх люблять люди.

Найпопулярніші породи котів

Екзотичні короткошерсті кішки

Тим, хто мав досвід спілкування з такими домашніми тваринами, зовсім не дивно, що саме їх відносять до найпопулярніших порід котів. Екзотичні короткошерсті, ймовірно, найвідданіші кішки, які мають особливу прихильність до свого власника. Крім того, вони мають величезну перевагу перед своїми близькими родичами, перськими кішками – коротку шерсть. Це не тільки значно спрощує догляд за домашніми тваринами, але й зменшує ризик виникнення алергії у людей, які можуть бути до неї схильні.

Перські кішки

Перські кішки, детальніше про яких можна дізнатися на сайті https://kotomaniya.com.ua/, добре відомі своєю м'якою вдачею. Вони дуже ніжні, спокійні, врівноважені домашні вихованці. Саме це робить їх однією з найпопулярніших порід котів.

Мейн-кун

Найпопулярніші породи котів

Представники породи мейн-кун привертають до себе широку увагу як своєю кмітливістю та грайливим характером, так і великим розміром. Будучи найбільшими серед усіх домашніх кішок, ці велетні дуже добрі та людиноорієнтовані тваринки.

Регдол

Назва цієї породи перекладається буквально як «лялька з ганчір’я». Власники таких кішок запевняють, що достатньо взяти регдола на руки, і він повністю розслаблюється. По суті, з цими кішками можна робити все, що душа забажає. Саме тому вони не тільки найпопулярніші породи котів, а ще й найніжніші.

Британські короткошерсті кішки

Британські короткошерсті чи не найкращі породи котів. Саме британські короткошерсті коти є героями численних кінофільмів, реклами відомих брендів і навіть книг. І це не дивно, адже британські короткошерсті кішки – справжні аристократи!

Американські короткошерсті кішки

Представники цієї породи відмінно ладнають з іншими домашніми вихованцями і дуже трепетно ставляться до дітей. Саме тому це найкращі породи котів для сімей, де є малеча.

Скотіш фолд

Не схожі на жодну породу, кішки породи скотіш фолд зі складеними вушками і круглими очима нагадують сову. Вони прості у спілкуванні, дуже дружелюбні та лагідні. Саме тому скотіш фолд відносять до найпопулярніших пород котів.

Абісинські кішки

Абісинські коти відомі своїм веселим невгамовним характером, природною цікавістю та грайливістю. Це справжня кішка-компаньйон, яка обов'язково допомагатиме своєму власнику у всіх його починаннях.

Сфінкс

Ці унікальні кішки без шерсті завжди люблять бути у центрі уваги. Вони дуже потребують спілкування з людиною і йдуть за своїм господарем майже по п'ятах.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.