Все більше українців цікавляться, як вибрати металочерепицю
Сьогодні металочерепиця є один із найпопулярніших будматеріалів для покрівлі. Вибір саме цього покрівельного покриття дозволяє реалізовувати різноманітні дизайнерські рішення, надаючи особливу чарівність будівлям.
Однак, перед тим, як вибрати металочерепицю на сайті https://mostasia.com.ua/uk/product-category/metalocherepitsya/, як і будь-який інший будматеріал, варто враховувати, що він також має свої переваги і недоліки. Більш детально про те, які є у металочерепиці переваги та недоліки, ми розповімо у нашій сьогоднішній статті.
Металочерепиця: переваги та недоліки
Основні переваги металочерепиці:
- Не потрібна спеціальна підготовка основи. Як базове покриття для укладання металочерепиці підходить практично будь-який матеріал. Оптимальний варіант – каркас із дерева.
- Довговічність. Гарантований термін служби металочерепиці становить 30-50 років, адже для виготовлення цього будматеріалу використовують сталь з цинковим покриттям. В результаті покрівля набуває підвищеної міцності, а також стійкості до корозії.
- Насиченість кольору. Металочерепиця на покрівлі зберігатиме яскравість фарбування протягом десятиліть, не тьмяніючи під впливом атмосферних опадів та ультрафіолетового опромінення. Значна частина сучасної металочерепиці виготовляється із застосуванням спеціальних добавок, що забезпечують додатковий захист покрівлі від зовнішніх впливів.
- Невелика маса. Хоча металочерепиця виглядає досить масивно, важить вона зовсім небагато, особливо, якщо порівнювати її з традиційною керамічною черепицею або шифером. Внаслідок цього знижується навантаження на несучі конструкції всієї будівлі, у тому числі і на фундамент.
- Візуальна привабливість. Різноманітність форм та колірних рішень металочерепиці вражає уяву, дозволяючи створювати унікальні архітектурні комплекси та реалізовувати навіть найбільш несподіваніші рішення.
Не таємниця, що ідеальних будівельних матеріалів не існує. Не позбавлена певних недоліків і металочерепиця.
Ось основні недоліки металочерепиці, на які варто звернути увагу перед купівлею:
- Досить висока теплопровідність. Найбільше цей недолік проявляється у будинках з мансардними поверхами, втім, ця проблема легко вирішується. Для цього ретельно продумайте конструкцію теплоізоляції та використовуйте великий шар мінеральної вати, а також подбайте про теплоізоляцію стиків плит, щоб унеможливити утворення містків холоду. Рекомендована товщина утеплювача з мінвати – 15-20 см. Мінвата укладається 3-4 шарами, що прилягають один до одного у шаховому порядку.
- Гучність. Часто металочерепиця стає джерелом значного шуму, але це, швидше, наслідок неправильного монтажу та застосування неякісних тепло- та пароізоляційних матеріалів. При дотриманні всіх вимог технології монтажу металочерепиці вона не буде надмірно шумною.
- Складність монтажу. Як довго служитиме металочерепиця і чи збереже вона свою привабливість протягом тривалого періоду, багато в чому залежить від професіоналізму майстрів та якості будматеріалів. Також правильне укладання металочерепиці передбачає використання професійних інструментів високої якості. Варто зазначити, що монтаж ондуліну або звичайного шиферу відбувається значно простіше, ніж металочерепиці.
Комментарии