Критерії вибору чоловічого пуховика

08 января 2020, 14:49

Холоди в м. Кременчук змушують людей стрімко утеплятися. Тому для багатьох представників сильної статі актуальним є питання «Як же правильно вибрати пуховик?» Звичайно ж, магазини надають широкий вибір і ager.ua не виняток. Але як не помилитися?

Буває, що людина придбала куртку, але надівши пару раз, зіткнулася з тим, що в ній некомфортно. Щоб такого не відбувалося, і зимовий одяг відповідал перевагам, варто ознайомитися з критеріями вибору чоловічого пуховика. До них відносяться розмір, матеріал, тип використовуваного наповнювача і звичайно ж, фасон.

Смаки індивідуальні. Проте, надані фактори допоможуть вибрати пуховик, який буде радувати власника не один сезон і швидко не набридне. Це важливо, враховуючи, що іноді, в силу погодних умов, зимову куртку доводиться носити до середини весни.

Товщина матеріалу

Звичайно ж, чим щільніше куртка, тим вона тепліша. Проте, громіздкий пуховик може доставити багато незручностей — особливо тоді, коли людина міцної статури їде в громадському транспорті. А як такого тепла може і не чинити в достатній кількості. Відповідно, краще звернути увагу на наповнювач, а товщину вибрати середню.

Довжина виробу

Вважається, що подовжені зимові куртки гріють краще коротких. Однак вони будуть незручні тим хлопцям, що ведуть активний спосіб життя або їздять за кермом. Тому, «живчикам» не варто вибирати варіант до коліна — краще якщо куртка буде досягати до середини стегна. Такі куртки відправляються до Кременчугу, Черкас, Полтави та інших міст

Матеріал зимової куртки

Зазвичай це поліестер і поліамід. Такі куртки зносостійкі, не пропускають вологу. Мало того, не втрачають якостей і зовнішнього вигляду після багатьох прань. Та не вицвітають.

Наповнювач, який використовується в пуховику

Кращий натуральний пух. Краще, якщо його буде 80 відсотків, а пера — 20. Однак варто пам'ятати, що догляд за куртками з натуральним наповнювачем складніше, ніж за штучним. Також на натуральний наповнювач може бути аллегічна реакція. Тоді сміливо вибирайте синтепон або синтепух.

Фасон, стиль зимового верхнього одягу

Він залежить, як від смаків, так і типу фігури і віку. Зрілим чоловікам краще йдуть класичні моделі, а ось молоді хлопці можуть обрати оригінальні та яскраві кольори і сміливі дизайнерські рішення. Проте, це питання смаку. Бувають і молоді любителі класичного одягу. Єдине, що варто пам'ятати — модні подовжені пуховики і парки більше йдуть хлопцям високого зросту, ніж кремезним.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.