Красиві місця України які варто відвідати

31 декабря 2021, 23:04

Незважаючи на те, що багато наших співвітчизників визнають лише закордонний туризм, є цікаві місця України, які варто відвідати. В нашій сьогоднішній статті ми склали свій ТОП місць України, які варто відвідати.

Цікаві місця України, які варто відвідати

Лемурійське озеро в Херсонській області

Ще одне красиве місце України, яке варто відвідати тому що воно стало останнім часом мегапопулярним – це Лемурійське озеро на Херсонщині, що знаходиться поблизу села Григорівка. Воно солоне і нереально рожевого кольору завдяки присутності водорості Дуналієлла солоноводна, яка спокійно живе в дуже солоній воді, має лікувальні властивості і надає ґрунту такий фантастичний відтінок.

Усі прагнуть приїхати на Лемурійське озеро у серпні, щоб побачити, як захід сонця розфарбовує кристали солі у відтінки попелясто-рожевого та пурпурно-червоного кольорів.

Замок Сент-Міклош

Замок Сент-Міклош в Закарпатті є ідеальним прикладом того, як сили ентузіастів не дають зникнути унікальній пам’ятці нашої історії. Замок був у занепаді, але в 2001 році його взяв в оренду художник Йосип Бартош. Своїми силами він поступово його реставрує та проводить тут цікаві екскурсії, організовує фестивалі з історичними реконструкціями, дегустацією місцевих страв та напоїв. Тут можна прогулятися таємними ходами замку XV століття, посидіти на князівському троні і послухати захоплюючі історії про життя власників.

Парк Межигір’я

Маєток екс-президента Віктора Януковича у Межигір’ї (Київська область) та величезний ландшафтний парк у 2014 році стали народним надбанням і наразі відкриті для всіх бажаючих. Тут можна гуляти алеями і довгою набережною, насолоджуючись видами Київського моря. Можна провести цілий день, надихаючись різноманітністю елементів паркового дизайну. Всюди містки, лави в затишних куточках та альтанках, лабіринти та арки з живоплоту, мальовничі руїни та водоспади.

Півострів Трахтемирів

У Черкаській області на березі Дніпра знаходиться унікальне за красою та енергетикою місце – півострів Трахтемирів. Перші поселення з’явилися тут ще VII–VI столітті до н.е. Потім у XVII–XIX століттях на цьому місці розташовувалась козацька столиця Трахтемирів, у якій вибирали гетьманів, на зимових квартирах жили козаки, стояв арсенал, шпиталь і навіть монастир, де доживали свого віку старі та немічні козаки.

У 2000 році Трахтемирів став Національним культурним заповідником, по території якого можна пересуватися лише пішки або на велосипедах.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.