Ковані ліжка

18 марта 2017, 01:44

коване ліжкоКовані ліжка, їх переваги та недоліки

Металеві ліжка, виготовлені за допомогою кування, вважаються класичними, водночас вони найбільш надійні, зручні, естетично красиві, оригінальні і довговічні. Найбільш гарно такі ліжка вписуються в інтер’єр, в якому багато кованих виробів, таким чином складається враження повноти і цільності усього дизайну приміщення.

Ковані ліжка це витвір мистецтва, оскільки багато майстерень виготовляють їх не для масового споживача, а за індивідуальним замовленням, бо кожен власник має свої вподобання і вимоги.

Переваги та основні відмінні риси кованого ліжка:

  • довговічність;
  • виготовлені з екологічно чистого металу;
  • оригінальне та унікальне рішення у кімнаті, що придає усьому приміщенню елемент розкоші та багатства;
  • таке ліжко не буде скрипіти;
  • велике різноманіття.

Серед недоліків ліжка з елементами ковки можна виділити лише його високу вартість. Це обумовлено тим, що матеріал для виготовлення (метал) дуже складний і трудомісткий в обробці. І для того, щоб придбати унікальний і неповторний виріб ковалю потрібно розробити ескізи майбутнього елементу вашого декору, а потім усе це втілити у реальність за допомогою металевих форм.

Як обрати ліжко з елементами ковки

Ковані меблі, а особливо ліжка підходять для різного віку. Так на двоспальне ліжко, виготовленого за допомогою техніки кування, можна покласти ортопедичний матрац для спокійного і здорового сну.

Коване двоспальне ліжко виготовлено із цільної основи металевих труб, які можуть мати різний перетин. Вага такої конструкції, як правило, не перевищує 50 кг. Це залежить від товщини металу, а також допоміжних кованих елементів на ліжку, чим їх більше, тим більше вага конструкції.

До такого кованого виробу можна також додати столи або тумбочку, виготовлену у такому ж стилі.

Що треба враховувати при виборі кованого ліжка:

  1. Розмір кімнати або приміщення, де буде знаходитися дана металева конструкція. Ковані ліжка найбільш гармонійно виглядають у приміщенні, де багато вільного простору.
  2. Елементі декору. Металеві елементи декору можна доповнити дерев’яними, що виглядає естетично красиво і створює теплу і затишну атмосферу.
  3. На даний час є багато технологій і різних узорів для кування, тому все залежить від майстерності коваля і власних побажань клієнта.

Ковані ліжка не вважаються виробами, які призначені для масового споживача. Вони служать елементом розкоші й заможності власника, тому найбільш органічно і красиво виглядають у заміських і великих будинках.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.