Кондиціонер інверторного типу

05 августа 2021, 23:22
Кондиціонер інверторного типу

Інверторні кондиціонери – сучасна кліматична техніка

Кондиціонер – незамінне в літню спеку кліматичне обладнання, яке активно експлуатують в різних приміщеннях. Останнім часом популярність набирають настінні інверторні спліт-системи, які мають значну кількість переваг.

Одна з найголовніших переваг – те, що інверторні кондиціонери оснащені регульованим по потужності компресором, за рахунок чого при досягненні певної температури техніка не відключається, а переходить на знижену потужність і підтримує температуру на заданому рівні. Саме завдяки цьому вдається значно економити електроенергію. З усіма видами кондиціонерів можна ознайомитися на сайті https://skv.lviv.ua/kondicionery.

Принцип роботи інверторного кондиціонеру

У спліт-системах інверторного типу відсутня фіксована продуктивність, вони підтримують задану температуру за допомогою безперервного регулювання потужності компресора. Коли кондиціонер вмикається, компресор відразу включає повну потужність, а при досягненні певної температури він не відключається, а знижує свою продуктивність. При цьому температурні перепади в будинку не перевищують 1 ° C.

Здатність працювати при низькій потужності дозволяє кондиціонерам інверторного типу, представленим на сайті https://skv.lviv.ua/invertornye-kondicionery, економити до 25-30% електроенергії. При цьому збільшується термін експлуатації компресора, оскільки техніка не схильна до постійного включення і виключення.

Кондиціонер інверторного типу

Кондиціонер інверторного типу: переваги та недоліки

Серед переваг інверторних кондиціонерів можна відзначити наступні:

  • низький рівень шуму (в порівнянні зі звичайними кондиціонерами);
  • точна підтримка заданої температури;
  • автоматичний перезапуск;
  • висока ефективність;
  • можливість експлуатації при мінусовій температурі;
  • тривалий термін експлуатації (до 10-15 років).

При цьому кондиціонер інверторного типу практично не має недоліків, а ле ж ідеальних систем не існує. У порівнянні зі звичайними моделями спліт-систем, інверторні кондиціонери коштують дорожче (на 30-50%). Крім цього, за рахунок складної електронної начинки у кондиціонерів інверторного типу відзначається підвищена чутливість до перепадів напруги в електромережі.

На теперішній час на ринку кліматичної техніки, наприклад на сайті https://skv.lviv.ua/, представлений досить широкий асортимент інверторних кондиціонерів (побутового та промислового), тому кожен зможе вибрати найкращу для себе модель. При цьому, при виборі варто враховувати площу приміщення, умови експлуатації та необхідний клімат.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.