Комбікорм для домашніх тварин

30 октября 2021, 00:45
Комбікорм для домашніх тварин

Комбікорм для курей та тварин – незамінна річ

Якщо ви тримаєте вдома господарство, то точно знаєте, що від харчування залежить те, як зростатимуть тварини. І звичайні кури зовсім не виняток, як багато хто думає. Від корму сильно залежить, наприклад, з якою швидкістю кури набиратимуть вагу. Багато хто сам замішує корм, але це далеко не завжди правильно, адже тваринам потрібно багато корисних речовин. Тому варто подумати про купівлю комбікорму.

Сьогодні ми поговоримо про те, які плюси саме у комбікорму порівняно з тим, якщо ви самі будете замішувати корм. Також розглянемо, на що слід звертати увагу при покупці.

Переваги комбікорму для домашніх тварин

Комбікорм для домашніх тварин має наступні основні переваги:

  • Імунітет. Якщо ви готуватимете корм своїми руками, є ймовірність, що курям просто не вистачатиме корисних речовин. А от концентрований корм точно задовільнить у тварин цю потребу, тому ймовірність, наприклад, виникнення хвороб, значно знижується.
  • Корисні речовини. У разі вживання концентрованого корму підвищується набір ваги та зміцнюються кістки. Окрім цього, годування комбікормом для тварин покращує формування яєць.
  • Стандарти. Комбікорм для домашніх тварин відповідає ГОСТам та допомагає тваринам виробляти антитіла, які захищають їх від різних інфекцій.
  • Фосфор. Він є у складі комбікорму, тому годування допомагає запобігти захворюванню птиці на рахіт.
  • Кальцій. У складі комбікорму для домашніх тварин він допомагає зміцнити кісткову тканину та шкаралупу.

Як вибрати комбікорм для курей

Комбікорм для домашніх тварин

Насправді, у виборі комбікорму для курей немає нічого складного. Тут важливо насамперед підібрати комбікорм за віком. Також необхідно не перегодовувати їх, так як це сильно може вплинути на продуктивність і несучість птахів. Далі вже вибирайте Полтавський комбікорм із тих марок, які запропоновані та читайте про кожну з них докладно.

Крім цього, не забувайте, що птахів потрібно також часто напувати. Воду треба давати у великих кількостях. Спочатку взагалі потрібно буде напувати їх приблизно по 6 разів на добу. Також слід правильно не лише вибирати комбікорм, а й давати його курям. Робити це потрібно двічі на день. Крім цього, враховуйте, що перше годування на добу не варто робити надто пізнім – кури все ж таки вважаються ранніми птахами, тому і годувати їх варто якомога раніше.

Як бачите, комбікорм для домашніх тварин має багато плюсів у порівнянні зі звичайним кормом, який ви можете намішати самостійно. При цьому потрібно правильно вибирати комбікорм для тварин, а потім дотримуватися всіх правил годування – так худоба правильно набиратиме вагу.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.